Basha mbledh kryebashkiakët e djathtë dhe kerët e PD-së në selinë blu

Prej 60 minutash, Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur kryebashkiakët e djathtë dhe kerët e PD-së në ambientet e selisë blu. Mësohet se në takim do të diskutohet mbi vijueshmërinë e aksionit opozitar. Ndërkaq nesër Basha pritet të mbledhë Kryesinë dhe ish-grupin parlamentar.