Bella dhe Gigi Hadid shkëlqejnë në sfilatën e fundit të Jean-Paul Gaultier

Javën e kaluar stilisti i famshëm francez Jean-Paul Gaultier lajmëroi se do të dilte në pension menjëherë pasi të prezantonte koleksionin e tij të fundit të veshjeve.

Pas sfilatës ‘haute couture’ në Paris, ajo organizoi një festë madhështore në kuadër të largimit të tij nga industria e modës. Edhe pse nuk do të krijojë më veshje, 67-vjeçari do të vazhdojë biznesin e tij të parfumeve.

Në sfilatën e tij të fundit të tij motrat Bella dhe Gigi Hadid shkëlqyen në pasarelë ku u shfaqën me disa nga copat më të bukura që stilisti kishte krijuar.

Secila prej motrave parakaloi disa herë në pasarelë duke bërë që të pranishmit të duartrokisnin fort.

Me shume nga: Bella Hadid , Gigi Hadid