Të fundit


Flet vrasësi i John Lennon: “E bëra për famë, meritoj vdekjen”

23-09-2020

Kanë kaluar 40 vite që nga vrasja gjakftohtë e John Lennon që asokohe tronditi botën. Për herë të parë mbi këtë çështje ka folur...


Merr fund skandali gjyqsor i Loredanës, mes saj dhe çiftit zviceran tashmë mbizotëron paqja

23-09-2020

Shumë të reja kemi nga Loredana ditët e fundit. Pas rikthimit të bujshëm në Instagram me publikimin e albumit të ri muzikor "Medusa", reperja...


Ja çfarë do të thotë të jesh babai i një vajze, Bes Kallaku tregon si e grimon Ajka

23-09-2020

Të jesh babai i një vajze të vogël, e cila momentalisht është edhe fëmijë i vetëm dhe ka të gjithë vëmendjen e botës, ka...


Sharon Stone zbulon cili aktor e ka puthur më mirë në setin e xhirimeve

23-09-2020

Në një intervistë të dhënë së fundmi për "Watch What Happens" ylli hollivudian është kthyer pas në kohë për të kujtuar rolet e saj...


Top Awards: A rifilloi “thatësira”? Pas javësh me shumë hyrje të reja, kjo javë ka vetëm një. Pasiguria e Covid në muzikë

23-09-2020

Pavarësisht se pati një bum prodhimesh muzikore gjatë muajit qershor, pas përfundimit të karantinës, duket se pasiguria tek artistët është rikthyer sërish. Në momentin...


E akuzoi se e ka dëbuar nga shtëpia, Vanessa Bryant i kthehet ashpër të ëmës

23-09-2020

Në fillim të këtij viti, Vanessa Bryant, ka humbur bashkëshortin e saj, basketbollistin Kobe Bryant dhe vajzën, Gianna. Megjithatë, ajo së fundmi është përballur...


David Beckham në mbështetje të Victorias për koleksionin e ri, shfaqet me shapka në event

23-09-2020

Sa herë që Victoria Beckham sjell një koleksion të ri për markën e saj, organizon një sfilatë ku familjarët e saj janë gjithmonë në...


Sophia Loren rikthehet në setin e xhirimeve në moshën 86-vjeçare

23-09-2020

Ylli i kinematografisë italiane, Sophia Loren do të rikthehet me një realizim të ri filmik në moshën 86-vjeçare. Ajo do të interpretojë në rolin...