Të fundit


Mozzik ndalohet nga autoritetet e Kosovës për inciativën e shpërndarjes së albumit të tij, reagon ashpër reperi

10-08-2020

Reperi i famshëm Mozzik vetëm pak ditë më parë ka publikuar albumin e shumëpritur "Mozzart", pjesë e të cilës janë edhe hite si "Madonna"...


Sara Hoxha më në fund na shfaq barkun e rrumbullakët

10-08-2020

Prej kohësh është mësuar se Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë edhe pse janë...


Artisti shqiptar humbet babain, ja fjalët e ëmbla që ja dedikon të atit të ndjerë

10-08-2020

Ndahet nga jeta në moshën 83-vjeçare muzikani, studiuesi dhe kritiku i muzikës, Loro Sata. Lajmin e trishtë e bëri të ditur i biri i...


Në prag të ceremonisë së ndarjes së çmimeve të “MTV VMA”, ja çfarë do të ndodhë me publikun

08-08-2020

Pandemia e Koronavirusit që gjunjëzoi mbi 185 shtete ka vënë në vështirësi mbajtjen e eventeve të ndryshme globale shumë prej të cilave janë anuluar....


Top Awards: Ja me çfarë iu fillon emri, shumicës së artistëve shqiptarë

08-08-2020

Pas 242 javësh klasifikim, nurmi i artistëve, të cilët kanë qënë të paktën një herë pjesë e klasifikimit të “Top Awards”, ka shkuar në...


“Kurrë nuk kam qenë e sëmurë”, aktorja me COVID-19 flet për tmerrin që përjetoi, edhe pse testi i doli negativ

08-08-2020

Ajo mendoi se po vdiste, kur u testua pozitive për antitrupat COVID-19, pasi testi i kishte dalë negativ. Alyssa Milano thotë se ajo është...


Brian Austin Green tallet me ish-bashkëshorten e tij Megan Fox dhe të dashurin e saj të ri

08-08-2020

Ai mund të jetë 47-vjeç por fansat mendojnë se nuk është aspak i pjekur. Brian Austin Green ka vendosur të tallet me lidhjen e...


Ditën e kaluar u publikua klipi me pjesëmarrjen surprizë të Kylie Jenner, fansat nisin peticion për ta larguar

08-08-2020

Ditën e kaluar Cardi B dhe kolegia e saj repere Megan Thee Stallion publikuan klipin e bashkëpunimit të tyre më të ri "WAP" që...