Të fundit


Jennifer Aniston dhe Brad Pitt bashkohen për herë të parë në ekran pas më shumë se 1 dekade

18-09-2020

Ish-çifti i shumëpërfolur, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë bërë bashkë për një episod të ri virtual të "Table Read", ditën e kaluar. Dyshja...


25 vjetori i “Spice Girls”, grupi gati të rikrijojë klipin e “Wannabe” por a do të jetë Victoria Beckham pjesë e saj?!

18-09-2020

Fansat u gëzuan pa masë kur këngëtaret e grupit "Spice Girls" u ribashkuan për një turne muzikor pas kaq shumë vitesh aludime. Sigurisht komentet...


Krijohet statuja e çuditshme në nder të Melania Trump

17-09-2020

Zëvendoset me një të re statuja e Zonjës së Parë të SHBA-ve, Melania Trump në vendlindjen e saj, Slloveni. Statuja e cila u dogj...


A e urren e dashura e re e Brad Pitt, Angelina Jolie?! Ja si përgjigjet modelja

17-09-2020

Aktori hollivudian Brad Pitt së fundmi është bërë kryefjala e medias rozë për shkak të lidhjes së tij me modelen bukuroshe Nicole Potularski. Ylli...


Shfaqet i veshur me fustan, sponsori i klipit të reperit shqiptar tërhqet në momentin e fundit

17-09-2020

Reperi shumë i dashur i publikut, Gashi ka zbuluar se çfarë i ka ndodhur gjatë xhirimeve klipit të tij të fundit. Ai rrëfeu se...


Emily Ratajkowski akuzon fotografin e njohur për abuzim seksual

17-09-2020

Modelja dhe aktorja Emily Ratajkowski ka akuzuar fotografin Jonathan Leder për sulmin seksual ndaj saj gjatë një fotosesioni në shtëpinë e tij në vitin...


Joaquin Phoenix i ofrohen 50 milionë dollarë për tu rikthyer në rolin e Joker

17-09-2020

Joaquin Phoenix i janë ofruar 50 milion dollarë për të përsëritur rolin e tij si Arthur Fleck pra Joker për dy seri të reja...


Kanye West bën veprimin e papritur, poston video ku urinon mbi kupën e “Grammy”

17-09-2020

Kanye West njihet si personazhi që gjithmonë shfaq hapur mendimet e tij dhe qasjet e tij rreth ngjarjeve të ndryshme globale. Së fundmi, reperi...