#thuajmepepsi


#thuajemepepsi: A do të ketë dasmë mes Marsela Çibukaj dhe Vitmar Bashës?!

11-09-2019 - 11:08

Këngëtarja shumë e dashur e publikut, Marsela Çibukaj u rikthye në #thuajemepepsi me më shumë energji se kurrë. Ajo na zbuloi shumë detaje rreth...


#thuajemepepsi, Arjola Shehu: “Më mungon radio”

28-08-2019 - 11:57

Moderatorja simpatike Arjola Shehu ishte e ftuara e radhës në #thuajemepepsi. Ajo zbuloi pak detaje nga programi i saj më i ri në televizion...


#thuajemepepsi, Viola Gjoleka: “Nuk më ka pëlqyer vëmendja e njerëzve”

27-08-2019 - 11:25

Aktorja simpatike e "#Love#Likes#Tirana" ishte ditën e djeshmë e ftuar për herë të parë në #thuajemepepsi. Bëhet fjalë për Viola Gjolekën e cila përcolli...


#thuajemepepsi, Dj Dalool “Sot muzikën e bën vetëm imazhi”

22-08-2019 - 10:50

Me një karrierë mbi 20-vjeçare dhe një eksperiencë të jashtëzakonshme në tregun muzikor, Dj Dalool bëri një deklaratë të papritur në #thuajemepepsi. Gjatë intervistës...


#thuajemepepsi: Gent Fatali zbulon detaje nga projektet e tij të reja muzikore

20-08-2019 - 10:52

Projekti më i fundit muzikor i tij "Pak ma afër" po vazhdon të pëlqehet nga publiku që e ka votuar të jetë pjesë e...


#thuajemepepsi, Xheisara Frisku: “Nuk dua të jem e famshme, dua të jem e suksesshme”

13-08-2019 - 10:54

Këngëtarja Xheisara Frisku ishte e ftuara e episodit 23 të #thuajemepepsi. Bukuroshja dhuroi shumë energji pozitive gjatë emisionit ku zbuloi edhe disa detaje nga...


#thuajemepepsi, Albana Osmani zbulon detaje rreth projekteve të saj jasht ekranit

07-08-2019 - 10:46

Moderatorja shumë e dashur e publikut Albana Osmani prej pak kohësh flitet se nuk do të jetë më pjesë e televizionit kjo sepse është...


#thuajemepepsi, Eri Dee zbulon përse momentalisht është shkëputur nga puna e tij si Dj

06-08-2019 - 10:20

I ftuar në #thuajemepepsi për herë të parë ishte një ndër Dj më simpatikë që prej shumë vitesh ka qenë i pranishëm në festa...