#thuajmepepsi


#thuajemepepsi, Ardit Çuni zbulon përse ka muaj pa dhënë intervista

31-07-2019 - 11:32

Këngëtari shumë i dashur i publikut Ardit Çuni u rikthye në #thuajemepepsi me më energji se kurrë. Artisti shpjegoi se kjo është intervista e...


#thuajemepepsi, Kilda Hysenbegasi: “Ja personazhet që i konsideroj vërtetë vip-a”

30-07-2019 - 11:03

Gazetarja Kilda Hysenbegasi ishte e ftuara e radhës në #thuajemepepsi e cila u shpreh shumë e emocionuar për projektet e reja në karrierën e...


#thuajemepepsi: Xhani Shqerra zbulon detaje nga intervista së tij e parë në Top Albania Radio

24-07-2019 - 11:02

Moderatori i njohur Xhani Shqerra u rikthye sërish në studion e Top Albania Radios ku ka dhënë edhe një ndër intervistat e para të...


#thuajemepepsi: Xhesi Muçaj zbulon personazhin më të vështirë që ka intervistuar

23-07-2019 - 11:06

Moderatorja simpatike e "Voila" rikthehet me shumë energji në #thuajemepepsi. Bëhet fjalë për Xhesi Muçaj e cila tregoi eksperiencën e saj si pjesë e...


#thuajemepepsi, Lorenc Hasrama zbulon detaje nga bashkëpunimi më i ri muzikor me Olsi Bylykun

18-07-2019 - 11:20

Lorenc Hasrama rikthehet në #thuajemepepsi me shumë projekte të reja muzikore si kurrë më parë. Siç mund ta keni parë edhe nga postimet e...


#thuajemepepsi: Elona Duro zbulon detajet e festës madhështore në kuadër të 15 vjetorit të Digitalb

11-07-2019 - 11:54

Moderatorja e Digitalb dhe folësja shumë e dashur e Top Albania Radios Elona Duro, ishte mbrëmjen e kaluar e ftuar në #thuajemepepsi. Me anë...


#thuajemepepsi: Abel Dj zbulon eksperiencën e tij si baba

10-07-2019 - 10:55

Për herë të parë në #thuajemepepsi erdhi plot energji pozitive dhe humor, dj i njohur Abel i cili u shpreh se kjo verë do...


#thuajemepepsi, Artemis Zoga zbulon detaje nga eventi më i madh veror në Kryeqytet

09-07-2019 - 11:38

Organizuesi i eventeve më të veçanta në Tiranë, Artemis Zoga ishte mbrëmjen e kaluar i ftuar në puntatën e 10-të të #thuajemepepsi. Nëse ende...