Dhurata e veçantë e Marinës për ditëlindjen e Getoarit

Lideri i Babastars, Ghetto Geasy feston sot ditëlindjen e tij dhe duhet theksuar se është një ndër gaforret e shumta të industrisë së muzikës.

Menjëherë pas mesnate qindra urime kanë ardhur në komentet e fansave në rrjetet sociale që duket se e kanë lumturuar pa masë.

Ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen është dhurata speciale e Marinës për bashkëshortin e saj si edhe urimi i saj.

Marina e ka befasuar reperin me një tortë e cila ka formën e një prej skenave nga klipi më i ri muzikor i tij “Je t’aime”.