Drake publikon projektin më të ri muzikor, fansat mendojnë se i referohet Rihannës

Reperi i famshëm Drake ka surprizuar fansat e tij me publikimin e një projekti të ri muzikor që quhet “War”.

Teksa kënga është pëlqyer shumë nga fansat ka edhe shumë nga ata të cilët mendojnë se reperi i “In My Feelings” i referohet Rihannës pasi në tekst ai thotë “Vajza me të cilën do të përfundoj duhet të jetë vajzë e keqe ashtu si Munchy”.

Të gjithë e dinë se nofka e Rihannës është ‘bad girl’ pra vajza e keqe, një pseudonim që ajo e ka marrë menjëherë pas publikimit të albumit të saj të dytë “Good Girl Gone Bad”.

Rihanna dhe Drake kanë patur një histori të shkurtër dashurie duke u ndarë e duke u kthyer me njëri-tjetrin herë pas here.

Me shume nga: Drake , Rihanna