Kendall Jenner, Bella dhe Gigi Hadid shkëlqejnë në sfilatën e “Burberry”

Kendall Jenner i është bashkuar dy supermodeleve të tjera, Gigi dhe Bella Hadid në sfilatën e koleksionit të ri të “Burberry”.

Vajzat rrëmbyen vëmendjen në pasarelë me pamjen dhe profesionalizmin e tyre. Shaqja u mbajt mbrëmjen e së hënës në Javën e Modës në Londër në “Kensington Olympia”.

Pjesë e sflilatës ishin gjithashtu modele mjaft të njohura si Irina Shayk dhe Joan Smalls.