Kur Drake kërkon një koreografi për klipin e ri, fansat i përgjigjen kështu…

E mbani mend sfidën #Inmyfeelings apo #kikichallenge verën e 2 viteve më parë kur vajzat dhe djemtë dilnin nga makina dhe kërcenin nën ritmet e këngës?!

Duket se Drake është rikthyer me një sfidë të re po aq argëtuese që zanafillën e ka patur në TikTok.

Fansat e reperit, miqtë e tij dhe shumë personazhe të famshëm i janë bashkuar sfidës #tooslieslide e frymëzuar nga një djalë 23-vjeçar i quajtur Tooslie i cili krijoi koreografinë e këngs pasi Drake i kërkoi fansave që të krijonin një.

Justin Bieber, Migos, Lil Wayne, Diddy, Usher, 2 Chainz madje edhe këngëtarja jonë Kida është bërë pjesë e sfidës #tooslieslide.too

Me shume nga: Drake