Kylie Jenner siç e ka bërë nëna, në krahët e Travis

Kylie Jenner dhe Travis Scott duket se janë në momentin më të mirë.

Gjatë ditëlindjes së Kylie-t ata u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa fotoja e realizuar së fundmi tregon se dashuria mes tyre është shumë e zjarrtë.

Kylie në rrjetin social‘Instagram’ ka publikuar një foto në të cilën shihet komplet e zhveshur ndërsa Travis e mbulon duke e përqafuar.

“Kur Huston takon LA”, ka shkruar Kylie përkrah fotos.

Me shume nga: Kylie Jenner