Mbyllen hetimet për ‘Toytota Yaris’

Prokuroria e Krimeve të Rënda përfundon hetimet për dosjen “Toyota Yaris”. Në kuadër të grupit të strukturuar kriminal  i komunikohet akuza Edi e Klevi Likës dhe Alban Mollaymerit. Për të dyshuarit në arrati Elvis e Alfred Vladi po kryen ende hetime e kërkime për t’i arrestuar. Për të njëjtën dosje, gjithashtu po heton Prokuroria belge.