Rita Ora dhe Bebe Rexha shkëlqejnë në sfilatën e “Victoria’s Secret”

Dy këngëtaret me origjinë shqiptare shkëlqyen me performancat e tyre në sfilatën më të rëndësishme të vitit “Victoria’s Secret”.

Rita Ora dhe Bebe Rexha u zbukuruan njësoj si 60 engjëjt e tjerë ndërkohë që u ngjitën në pasarelën e madhe duke performuar hitet e tyre që kanë kryesuar klasifikimet ndërkombëtare.

Fotot e këtij eventi të mbajtur në Neë York janë bërë menjëherë virale dhe të gjithë po komentojnë look-un e dy këngëtareve.

Me shume nga: Bebe Rexha , Rita Ora