Angelina Jolie


​Miku i Angelina Jolie zbulon sekretet e saj të fëmijërisë

01-08-2020

Aktorja e njohur Angelina Jolie dikur ishte një vajzë e zakonshme, e cila pëlqente të kalonte kohën me shoqërinë e saj, dhe fantazonte për...


Angelina Jolie tregon për herë të parë arsyen e vërtetë të ndarjes nga Brad Pitt

20-06-2020

Aktorja e famshme Angelina Jolie në një intervistë për "Vogue India" ka treguar për herë të parë çfarë e shtyu atë të merrte vendimin...


Angelina Jolie ndan historinë e trishtë që fshihet pas emrit të vajzës së saj Shiloh

11-06-2020

Në një intervistë për "Vanity Fair", aktorja hollivudiane Angelina Jolie ka treguar për herë të parë një histori të trishtë dhe shumë personale. Ajo...


“Për gjithçka që nuk shkon mirë në vendin tonë”, Angelina Jolie reagon pas protestave në SHBA

05-06-2020

Edhe aktorja hollivudiane Angelina Jolie i është bashkuar listës së personazheve të famshëm që kanë dhënë kontributin e tyre financiar për organizata jo-fitimprurëse për...


Vajza e Brad Pitt dhe Angelina Jolie dëshiron të thërrasë Jennifer Aniston ‘mama’

08-05-2020

Duket se një vendim i vajzës së Angelina Jolie dhe Brad Pitt ka ndryshuar marrëdhënien e këtij të fundit me Jennifer Aniston. Megjithëse Angelina...


Angelina Jolie tregon për momentet e vështira kur 2 vajzat e saj i’u nënshtruan operacioneve

10-03-2020

Në një ese të shkruar për revistën "Time" aktorja e famshme Angelina Jolie ka rrëfyer për 2 muajt e fundit që kanë qenë shumë...


Përse Angelina Jolie ende mban mëri kundrejt Brad Pitt?!

14-11-2019

Kanë kaluar rreth 3 vite që kur Angelina Jolie dhe Brad Pitt vendosën t'i japin fund martesës së tyre por edhe pas kaq shumë...


Angelina Jolie zbulon përse u detyrua të martohej me Brad Pitt

03-10-2019

Mesa duket ajo është kundra martesës, ka qenë dhe do të vazhdojë të jetë. Bëhet fjalë për aktoren e famshme Angelina Jolie e cila...