Bella Hadid


Bella Hadid falenderon publikisht stilisten shqiptare që e veshi në ceremoninë e “MTV VMA 2020”

01-09-2020

Askush nuk mund të mos e vinte re sesa tërheqëse dhe provokuese dukej Bella Hadid në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të "MTV VMA"...


Format perfekte të Bella Hadid, modelja shfaqet në një set të ri fotografik

03-07-2020

Bella Hadid i është rikthyer punës pas një periudhe pushimi nga pandemia e Koronavirusit. Ajo ka pozuar për koleksionin e ri të "Helmut", vjeshtë...


Nuk pyesin për pandeminë, modelet e famshme pushime në Itali

24-06-2020

Bella Hadid dhe Hailey Bieber kanë vendosur të arratisen nga karantina duke shijuar disa ditë pushimi në Sardenja të Italisë. Modelet bukuroshe të cilat...


A do të ketë një tjetër rikthim mes Bella Hadid dhe The Weeknd?!

03-06-2020

Mësohet se Bella Hadid dhe The Weeknd kanë nisur të flasin sërish. Këtë e kanë konfirmuar miqtë e ngushtë të modeles për "Us Weekly"...


Gigi dhe Bella Hadid bllokohen në një restorant në Paris për orë të tëra për shkak të protestave

29-02-2020

Motrat Hadid dhe mamaja e tyre Yolanda momentalisht ndodhen në Paris për Javën e Modës ku bukuroshet do të parakalojnë në sfiltatat e markave...


Kendall Jenner, Bella dhe Gigi Hadid shkëlqejnë në sfilatën e “Burberry”

18-02-2020

Kendall Jenner i është bashkuar dy supermodeleve të tjera, Gigi dhe Bella Hadid në sfilatën e koleksionit të ri të "Burberry". Vajzat rrëmbyen vëmendjen...


Bella dhe Gigi Hadid shkëlqejnë në sfilatën e fundit të Jean-Paul Gaultier

23-01-2020

Javën e kaluar stilisti i famshëm francez Jean-Paul Gaultier lajmëroi se do të dilte në pension menjëherë pasi të prezantonte koleksionin e tij të...


Nuk ka qetësi mes Selena Gomez dhe Bella Hadid

19-11-2019

Selena Gomez duket se po bën të pamundurën që të rregullojë marrëdhënien me Bella Hadid për të lënë pas një herë e mirë të...