Bella Hadid


Selena Gomez dhe Bella Hadid i japin fund armiqësisë

06-11-2019

Që pas ndarjes së Bella Hadid me The Weeknd duket se marrëdhëniet me saj dhe Selena Gomez po përmirësohen. Këngëtarja ka vendosur të ndjekë...


Bella Hadid provokon me te brendshme

24-10-2019

Padyshim që na kishin munguar fotot provokuese të Bella Hadid. Modelja 23 vjeçare ka publikuar pak orë më parë një selfie tepër seksi. Ish-e...


Modelja e famshme shpallet femra më e bukur në botë

17-10-2019

"The Sun" raporton se "Golden Ratio of Beauty" ka përzgjedhur Bella Hadid si femrën më të bukur në botë. Kjo vjen pas raportit të...


U përfol se u rikthyen sërish bashkë, ja si qëndron e vërteta mes Bella Hadid dhe The Weeknd

14-10-2019

Ata ishin pa dyshim një ndër çiftet më simpatikë të publikut pasi në sytë tanë luftuan për dashurinë e tyre edhe në momentet më...


Nuk ka kunata më të mira, Bella Hadid fton Dua Lipan në festën private të ditëlindjes

10-10-2019

Megjithëse ata kanë vetëm pak javë që shoqërohen me njëri-tjetrin, Dua Lipa duket se ka fituar simpatinë e vajzave Hadid. Kjo u pa qartë...


Nuk ka mundësi që kjo të jetë Bella Hadid!

21-09-2019

Bella Hadid i ka lënë të gjithë pa fjalë me setin e ri fotografik nga Hugo Comte për revistën “POP”. Përveçse ka pozuar topless,...


Një vit pas rikthimit, The Weeknd dhe Bella Hadid i japin fund lidhjes së tyre

07-08-2019

Pas një periudhe të shkurtër ndarjeje, lajmi se The Weeknd dhe Bella Hadid u rikthyen në krah të njëri-tjetrit i lumturoi të gjithë. Por...


Karriera e Bella Hadid në fije të perit?!

19-06-2019

Kanë mjaftuar vetëm 2 komente që u konsideruan si raciste për të lëkundur fort karrierën e modeles së famshme Bella Hadid. Pak ditë më...