Brad Pitt


Del në sipërfaqe intervista e vjetër e Brad Pitt ku tregon se martesa me Jennifer Aniston ishte një pakt

06-07-2020

Një intervistë e dhënë për Oprah në vitin 2014 ka ridalë në sipërfaqe dhe po përflitet shumë në media. Bëhet fjalë për Brad Pitt...


Një motorrist i vërtetë, Brad Pitt kapet mat duke u larguar nga rezidenca e tij

02-07-2020

Aktori i famshëm i “Hollywood”-it, Brad Pitt, është fotografuar së fundmi teksa largohej me motorin e tij nga rezidenca e ish-bashkëshortes, Angelina Jolie. Mediat...


Angelina Jolie tregon për herë të parë arsyen e vërtetë të ndarjes nga Brad Pitt

20-06-2020

Aktorja e famshme Angelina Jolie në një intervistë për "Vogue India" ka treguar për herë të parë çfarë e shtyu atë të merrte vendimin...


Vajza e Brad Pitt dhe Angelina Jolie dëshiron të thërrasë Jennifer Aniston ‘mama’

08-05-2020

Duket se një vendim i vajzës së Angelina Jolie dhe Brad Pitt ka ndryshuar marrëdhënien e këtij të fundit me Jennifer Aniston. Megjithëse Angelina...


Angelina Jolie tregon për momentet e vështira kur 2 vajzat e saj i’u nënshtruan operacioneve

10-03-2020

Në një ese të shkruar për revistën "Time" aktorja e famshme Angelina Jolie ka rrëfyer për 2 muajt e fundit që kanë qenë shumë...


“Bafta Awards”, zbulohet arsyeja përse Brad Pitt anuloi pjesëmarrjen në momentin e fundit

04-02-2020

Pak ditë më parë u mbajt në Londër, ceremonia vjetore e ndarjes së çmimeve "Bafta". Teksa të gjithë prisnin me padurim parakalimin e Brad...


Rindizet zjarri i vjetër? Mediat vazhdojnë të spekulojnë për Pitt dhe Aniston

29-01-2020

Puthja mes Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, në prapaskenat e Sag Awards, ka entuziazmuar fansat dhe me sa duket, nuk ka vetëm një detaj...


Momenti që të gjithë fansat e prisnin, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston fotografohen së bashku

20-01-2020

Duket sikur jemi kthyer pas në kohë rreth 5-së vjeçarit të parë të viteve '00 pasi Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë fotografuar bashkë...