Drake


Dita e babait, Drake publikon foton më të ëmbël të djalit të tij

22-06-2020

Në ditën e babait në SHBA të gjithë kanë bërë dedikime të bukura për baballarët e tyre duke ndarë dhe fotot më të ëmbla...


Kur Drake kërkon një koreografi për klipin e ri, fansat i përgjigjen kështu…

13-05-2020

E mbani mend sfidën #Inmyfeelings apo #kikichallenge verën e 2 viteve më parë kur vajzat dhe djemtë dilnin nga makina dhe kërcenin nën ritmet...


Drake tregon përse e mbajti të fshehtë djalin e tij për 2 vite

04-05-2020

Reperi i famshëm Drake vendosi vetëm disa javë më parë që të publikojë foto me djalin e tij të cilin e ka mbajtur të...


Drake publikoi 2 projekte muzikore që menjëherë u shndërruan në hite

02-03-2020

Më 29 shkurt reperi i famshëm Drake surprizoi fansat jo me 1 por me 2 projekte të reja muzikore që erdhën si surprizë për...


Drake publikon projektin më të ri muzikor, fansat mendojnë se i referohet Rihannës

24-12-2019

Reperi i famshëm Drake ka surprizuar fansat e tij me publikimin e një projekti të ri muzikor që quhet "War". Teksa kënga është pëlqyer...


E përzënë fansat nga koncerti, reagon për herë të parë Drake

12-11-2019

Gjithçka ndodhi më 10 nëntor kur Drake u shfaq papritur në shfaqjen e Tyler The Creator në festivalin "Camp Flog Gnaw" në Los Angeles....


Çfarë po ndodh mes Kylie Jenner dhe Drake?!

02-11-2019

Rreth një javë më parë Kylie Jenner dhe Drake u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin në festën e ditëlindjes së reperit dhe kjo...


Rihanna dhe Drake ribashkohen në ditëlindjen e reperit

24-10-2019

Lidhja që ata kishin në vitin 2016 ka përfunduar por ama kjo nuk i ndalon të jenë miq të mirë. Bëhet fjalë për Rihannën...