Enca


E akuzojnë për ndërhyrje plastike, reagon për herë të parë Enca

20-05-2020

Krahas komenteve të shumta për përdorimin e photoshop-it në fotot e saj, tashmë këngëtarja e famshme Enca po akuzohet edhe për ndëryrje kirurgjikale. Të...


Top Awards: E vetmja zonjushë në “Top 5” është Enca

26-02-2020

Mund të themi me bindje që Enca po përjeton një moment mjaft kulminant në karrierën e saj. Ndërkohë që projekti i saj më i fundit muzikor...


Ndërron jetë babai i Encës

26-02-2020

Këngëtarja shumë e dashur e publikut Enca, kohët e fundit ka qenë e angazhuar me premierën e filmit "I Love Tropoja" brenda dhe jashtë...


Top Awards: Ekskluzive/Enca: Gjithmonë e kam ëndërruar aktrimin dhe e kam parë veten si këngëtare-aktore

11-02-2020

Ditët e fundit ajo është shndërruar në një prej personazheve më të komentuar në mediat online. Bëhet fjalë për Enca Haxhiaj, e cila momentalisht...


Enca kërkon ndjesë për lëkundjet e tërmetit…

05-07-2018

Pjesa më e madhe e territorit të Shqipërisë u trondit nga një tërmet i fuqishëm me 6 ballë mesditën e djeshme, nga i cili...


Enca bën ndryshimin e shumëpritur

19-04-2018

Këngëtarja e famshme Enca e cila së fundmi ka korrur mjaft sukses me hitin "Dua" pak ditë më parë na lajmëroi se do të...


Tristian Thompson tradhëton Khloe Kardashian, reagon Enca

12-04-2018

Këngëtarja e famshme Enca nuk ndjen kurrëfarë tolerance për meshkujt dhe këtë gjë e vërteton më së miri me anë të postimeve të saj...


Enca, më në fund është gati…

07-04-2016

Prej javësh ajo ka lajmëruar fansat e saj se do të nxirrte në treg projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar "Dreq",...