Era Istrefi


Era Istrefi zbulon bashkëpunimin e saj më të ri muzikor

28-07-2020

Pas një shkëputjeje të shkurtër nga muzika, rikthehet Era Istrefi. Ylli i muzikës pas bashkëpunimeve të shumta me këngëtarë të njohur ndërkombëtar, këtë herë...


Ditëlindja surprizë e Era Istrefit nga familjarët e saj

08-07-2020

Më 4 korrik këngëtarja shumë e dashur e publikut Era Istrefi festoi ditëlindjen e saj të 26-të. Ajo ishte larg shtëpisë por ama festoi...


Na kishte munguar Era Istrefi, këngëtarja rikthehet me një cover emocionues

15-05-2020

Siç ka treguar pak kohë më parë, artistja shumë e dashur e publikut Era Istrefi është shkëputur për pak kohë nga muzika për shkak...


Pas thashethemeve se ishte shtatzënë, Era Istrefi na përshëndet nga karantina

10-04-2020

Pak kohë më parë u përfol se Era Istrefi mund të ishte shtatzënë, pretendime të cilat u hodhën poshtë kur këngëtarja tregoi në Instagram...


Era Istrefi shkëlqen në Javën e Modës në Paris

27-09-2019

Këngëtarja e dashur e publikut shqiptar Era Istrefi po korr mjaft sukses me bashkëpunimin e saj të fundit me Yellow Claw dhe Offset "Let's...


Era Istrefi festoi 25-vjetorin, publiku i bën surprizën më të bukur

05-07-2019

Dita e djeshme ishte krejtësisht e veçantë për këngëtaren shumë të dashur të publikut Era Istrefi. Bukuroshja festoi 25-vjetorin e saj të lindjes dhe...


Top Awards: Nora dhe Era ngjiten më shume se kushdo, + 80 pozicione në javë

07-05-2019

Motrat e talentuara, Nora dhe Era Istrefi, nuk kanë zhgënjyer aspak publikun shqiptar. Bashkëpunimi i tyre i parë muzikor ka korrur një sukses të...


Top Awards: Motrat Istrefi mbyllin listën për këtë javë

03-05-2019

Një bashkëpunim i shumëpritur por që më në fund u finalizua. Dy motrat e famshme, Era dhe Nora Istrefi kanë bashkuar fuqitë për herë...