Flori Mumajesi


Flori Mumajesi: “Me Skënderaj nuk do të ketë asnjë bashkëpunim, pse do lus Albanin unë?!”

20-07-2020

Prej ditesh në median rozë po flitet shumë për bashkëpunimin mes Alban Skënderaj dhe Flori Mumajesi kjo pas disa postimeve të dyshes në rrjetet...


Një bashkëpunim mes rivalëve, Flori Mumajesi dhe Alban Skënderaj konfirmojnë projektin më të ri muzikor

17-07-2020

Një lajm i mirë ka ardhur për të gjithë fansat e Flori Mumajesi dhe Alban Skënderaj. Artistët e famshëm kanë konfirmuar bashkëpunimin e tyre...


Çfarë e ka mërzitur Flori Mumajesin që e nxiti të postojë në Instagram

10-06-2020

Këngëtari shumë i dashur i publikut Flori Mumajesi prej kohësh nuk është aktiv në rrjetet sociale por edhe kur vendos të postojë gjithmonë ka...


Flor Mumajesi: “Nuk mund t’i largohem asaj që i kam dedikuar jetën”

21-01-2019

Vetëm para pak ditësh këngëtari dhe kantautori shumë i dashur për publikun shqiptar, Flor Mumajesi bëri një postim një historinë e Instagram-it duke i...


Top Awards: Flori Mumajesi, ja kujt ia kushton këngët e “vuajtura”…

05-12-2018

“Ja ke bo vetes” titullohet prurja më e re dyshes së talentuar Bruno dhe Flori. Ky bashkëpunim ka marrrë vëmendjen e publikut shqiptar dhe...


Një unazë në gishtin e fejesës, Flori Mumajesi bën publike lidhjen e re?!

17-07-2018

Kantautori dhe producenti i famshëm Flori Mumajesi gjithmonë është në qendër të vëmendjes për lidhjen e tij private për të cilën nuk ka asnjë...


Rikthimi i bujshëm i Florit dhe 2Po2

18-03-2016

Eshtë një dyshe që gjithmonë ka shkëlqyer me projektet e tyre muzikore dhe një tjetër bombë pritet të hidhet në treg nga Flori Mumajesi...