Gigi Hadid


Gigi Hadid poston për herë të parë foto me barkun e rrumbullakët

27-08-2020

Më në fund modelja e famshme Gigi Hadid vendosi të postojë foto me barkun e rrumbullakët. Pak orë më parë ajo ka publikuar në...


Gigi Hadid më në fund tregon barkun e rrumbullakët

16-07-2020

Ajo u kritikua pak ditë më parë për faktin se po mundohet të tërheqë vëmendje mediatike duke mbajtur të fshehur barkun e rrumbullakët. Modelja...


Gigi Hadid kritikohet se po fsheh qëllimisht barkun e rrumbullakët, ja si qëndron e vërteta

06-07-2020

Gjatë karantinës ajo mbushi 25-vjeç dhe njoftoi se do të bëhet nënë për herë të parë. Vetëm pak javë shtatzënë, Gigi Hadid dhe Zayn...


Nuk i ka lënë gjë! Modelja seksi publikon fotot të mamasë

11-05-2020

Modelja Gigi Hadid, së fundmi ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së parë me të dashurin Zayn Malik, vetëm disa muaj pasi...


Gigi Hadid flet për herë të parë për shtatzëninë

01-05-2020

Në një intervistë të rrallë virtuale për Jimmy Kimmel, modelja e famshme Gigi Hadid ka folur për herë të parë rreth shtatzënisë së saj....


Gigi Hadid dhe Zayn do të bëhen prindër për herë të parë, modelja 20 javëshe shtatzënë

29-04-2020

Gigi Hadid i ka surprizuar të gjithë. Modelja është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë ka konfirmuar TMZ. Mësohet...


Gigi dhe Bella Hadid bllokohen në një restorant në Paris për orë të tëra për shkak të protestave

29-02-2020

Motrat Hadid dhe mamaja e tyre Yolanda momentalisht ndodhen në Paris për Javën e Modës ku bukuroshet do të parakalojnë në sfiltatat e markave...


Kendall Jenner, Bella dhe Gigi Hadid shkëlqejnë në sfilatën e “Burberry”

18-02-2020

Kendall Jenner i është bashkuar dy supermodeleve të tjera, Gigi dhe Bella Hadid në sfilatën e koleksionit të ri të "Burberry". Vajzat rrëmbyen vëmendjen...