Jennifer Lopez


Jennifer Lopez shkëlqen gjatë koncertit në Tel Aviv

02-08-2019

Ajo sapo festoi 50-vjetorin e lindjes me anë të një 'party' të çmendur ku ishin të ftuar rreth 200 personazhe të famshëm. Nuk ka...


I dhurohet një Porsche për ditëlindje, Jennifer Lopez zbulon sesa kohë ka që nuk i ka dhënë makinës

30-07-2019

Tashmë është zbuluar makina Porsche prej 125 mijë dollarësh që Alex Rodriguez i dhuroi partneres së tij për 50-vjetorin e saj. Së fundmi ai...


Brenda ditëlindjes së çmendur të Jennifer Lopez

25-07-2019

Ditën e kaluar këngëtarja e famshme Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e saj të 50-të dhe duhet theksuar se festa ishte krejtësisht e çmendur. Me...


Jennifer Lopez arrin të 50-at

24-07-2019

Ajo është një showgirl e vërtetë, energjitë e së cilës duket se nuk do të mbarojnë asnjëherë. Bëhet fjalë për këngëtaren, aktoren, prezantuesen dhe...


Maluma krah Jennifer Lopez në një film, këngëtari për herë të parë në rolin e aktorit

22-07-2019

Këngëtari i famshëm Maluma së shpejti do të bëjë debutimin e tij në filmin më të ri të Hollywood, "Marry Me". Ai do të...


Jennifer Lopez dhe Cardi B bëhen bashkë në një film

17-07-2019

Dy këngëtaret e famshme tashmë do t'i shihni edhe në një film. Bëhet fjalë për Jennifer Lopez dhe Cardi B të cilat kanë përfunduar...


Jennifer Lopez në super formë!

12-07-2019

Jennifer Lopez është këtu duke dëshmuar se nuk ka asgjë që nuk mund të veshë. Këngëtarja ka postuar një fotografi të saj me një...


Përse Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez mund të mos ecin kurrë drejt altarit?!

04-07-2019

Edhe pse janë të fejuar dhe më pas zbuluan propozimin romantik të Alex për martesë, dyshja e famshme mund të mos martohen kurrë. Këtë...