Jennifer Lopez


Jennifer Lopez dhe Maluma gati për të lançuar bashkëpunimin më ‘hot’ të vjeshtës

23-09-2020

Prej pak kohësh tashmë Jennifer Lopez dhe Maluma kanë ndarë momente nga prapaskenat e realizimit të bashkëpunimit të tyre muzikor që pritet me padurim...


Jennifer Lopez shijon ditët e saj të fundit të pushimeve

16-09-2020

Fituesja e 2 çmimeve "Grammy" nuk është gati t'i japë fund pushimeve të verës. Bëhet fjalë për Jennifer Lopez e cila po shijon ditët...


Jennifer Lopez së shpejti vjen me linjën e saj të kozmetikës

27-08-2020

Më në fund do të mësojmë disa nga sekretet e saj të bukurisë të cilat na dukeshin një mister i madh. Bëhet fjalë për...


Jennifer Lopez nominohet për 4 çmime “Emmy” për performancën në “Super Bowl”

29-07-2020

Ajo ka shumë për të festuar këtë javë, që nga ditëlindja e saj tek pragu i martesës dhe së fundmi për 4 nominime në...


Jennifer Lopez mbush 52 vjeç, mediat e “respektojnë” me fotot më të nxehta të karrierës, nga ato me bikini te filmat erotikë

25-07-2020

Dihet se Jennifer Lopez është një nga femrat më seksi të planetit. Por në moshën 22 vjeçare J-Lo nuk e dinte se do të...


Jennifer Lopez së shpejti vjen me një projekt të ri muzikor

19-06-2020

Këngëtarja ikonë e muzikës, Jennifer Lopez konfirmoi për fansat e saj se do të vijë me një prurje të re muzikore. 50-vjecarja seksi postoi...


50-vjeçarja e famshme dhe i fejuari 6 vite më i ri shfaqen super “cool”

16-06-2020

Jennifer Lopez dhe i fejuari, Alex Rodriguez, janë fotografuar këtë të diel teksa shikonin për një shtëpi në plazh, në Malibu. “Daily Mail” shkruan...


“Në djall kjo punë”/ Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez, gati të pushtojnë TikTok-un sërish

24-04-2020

Teksa gjenden të karantinuar në Miami, Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj, Alex Rodriguez filmuan një tjetër video në TikTok, e cila pritet...