Justin Bieber


Justin Bieber publikon datat e reja të turneut botëror

24-07-2020

Ditën e kaluar këngëtari Justin Bieber publikoi datat e reja të turneut botëror që u anulua për shkak të pandemisë. Sipas faqes zyrtare të...


Justin Bieber hedh në gjyq vajzat që e akuzuan për ngacmim seksual

26-06-2020

Javën e kaluar tabloided dhe rrjetet sociale u mbushën me deklaratat e dy vajzave të quajtura Danielle dhe Kadi të cilat pretendonin se ishin...


Akuzohet për përdhunim, Justin Bieber mohon akuzat e 21-vjeçares

22-06-2020

Gjatë fundjavës, këngëtari Justin Bieber është akuzuar nga një vajzë e cila pretendon se ylli i muzikës e ka përdhunuar në vitin 2014. Në...


Justin Bieber është penduar që nuk e ruajti veten për martesë

19-05-2020

"Biebers On Watch" quhet seria e video-ve që Justin Bieber ka krijuar me bashkëshorten e saj Hailey. Së fundmi këngëtari britanik ka bërë një...


Ariana Grande pret me padurim publikimin e bashkëpunimit me Justin Bieber

06-05-2020

Këngëtarja e famshme Ariana Grande pak javë më parë ka konfirmuar bashkëpunimin më të ri me Justin Bieber i quajtur "Suck With U". Dyshja...


Justin Bieber tremb për vdekje David Beckham

04-03-2020

David Beckham ka qenë i ftuar në një puntatë speciale të "The Ellen Show" ku është trembur për vdekje nga Justin Bieber. Ellen DeGeneres...


Justin Bieber flet për lidhjen me Selena Gomez: “Isha i papjekur”

17-02-2020

Këngëtari kanadez Justin Bieber sapo ka publikuar albumin e tij të ri "Changes" dhe momentalisht është duke dhënë shumë intervista për ta promovuar sa...


Justin Bieber lançon albumin e ri në ditën e dashuruarve

11-02-2020

Pasi mori një periudhë të shkurtër pushimi nga muzika për tu përqendruar tek shëndeti i tij mendor, Justin Bieber është rikthyer më fuqishëm se...