Kanye West


Pas aludimeve për ndarje, Kim dhe Kanye bëhen bashkë për pushime

03-08-2020

Pas deklaratave shokuese dhe fyese, pas takimeve me lot dhe aludimeve për ndarje, Kim dhe Kanye duket se kanë vendosur t'i japin martesës së...


Problemet e tyre nuk kanë nisur tani, Kim dhe Kanye kanë jetuar të ndarë për 1 vit

31-07-2020

Burime pranë Kim Kardashian dhe Kanye West kanë zbuluar për "Daily Mail" problemet e tyre në çift. Mësohet se dyshja e famshme kanë gati...


Kim Kardashian shihet e përlotur teksa takon për herë të parë bashkëshortin e saj pas postimeve në Twitter

28-07-2020

Pasi i kërkoi falje publikisht Kim Kardashian për të gjitha postimet e ashpra në Twitter, ajo dhe Kanye patën një takin intensiv. Ylli i...


Pas deklaratave të Kanye West, reagon Kim Kardashian: “Jam e pafuqishme për ta shpëtuar nga bipolariteti”

24-07-2020

Deklaratat e çuditshme dhe shokuese të reperit Kanye West përgjatë ditëve të fundit kanë shokuar rrjetin. Me siguri keni lexuar shkrimet e tij që...


Kanye West vazhdon me postimet e çuditshme, reperi tregon se Michael Jackson është vrarë barbarisht

22-07-2020

Ditët e fundit e gjithë vëmendja ka shkuar tek profili në Twitter i reperit, Kanye West. Pasi shkroi se Kim Kardashian deshi të abortonte...


A do ta ndajë Kim Kardashian bashkëshortin e saj pas këtyre postimeve?!

21-07-2020

Kanye West po sillet shumë çuditshëm kohët e fundit dhe këtë po e vënë re të gjithë. Pas deklaratave të tij në zgjedhjet elektorale...


Kanye West beson se vaksina kundër Covid-19 paralizon fëmijët

09-07-2020

Reperi i famshëm Kanye West njihet për deklaratat e tij të çuditshme. Së fundmi ai ka tërhequr vëmendje mediatike pasi u shpreh se do...


Po sikur Kanye West të ishte president i SHBA-ve dhe Kim Kardashian Zonja e Parë?!

06-07-2020

Të gjithë po bëjnë një parashikim të të ardhmes së Amerikës ku Kanye West është president dhe Kim Kardashian, Zonja e Parë. Kjo ka...