Kevin Hart


Kevin Hart tregon përse bashkëshortja ja fali tradhëtinë

23-05-2020

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017. Asokohe...


Bashkëshortja e Kevin Hart zbulon arsyen përse ja fali tradhëtinë aktorit

30-12-2019

Ky vit ka qenë plot ngjarje për aktorin e komedisë Kevin Hart. Pas aksidentit të tmerrshëm me makinë, filmave të shumtë në të cilët...


Pas aksidentit automobilistik, Kevin Hart do të shtrohet në një qendër rehabilitimi

11-09-2019

Ditën e dielë më datë 1 shtator, komediani i famshëm Kevin Hart u përfshi në një aksident të rëndë automobilistik dhe u desh një...


Kevin Hart në gjendje të rëndë shëndetësore, aktori përfshihet në një aksident automobilistik

02-09-2019

Aktori i famshëm i komedisë Kevin Hart është përshirë në një aksident të rëndë automobilistik mbrëmjen e kaluar. Ai ishte duke udhëtuar me 2...


Kevin Hart mund të rikthehet sërish nën drejtimin e “Oscars”

04-01-2019

Aktori i famshëm i komedisë Kevin Hart vetëm pak orë pasi u lajmërua zyrtarisht se i ishte besuar drejtimi i "Oscars" vendosi të hiqte...


Pak orë pasi u shpall drejtuesi i ceremonisë “Oscar”, Kevin Hart heq dorë

07-12-2018

Ditën e kaluar komediani Kevin Hart u konfirmua zyrtarisht si prezantuesi i ceremonisë së ndarjes së çmimeve "Oscar" për vitin e ardhshëm por mesa...


“Oscars 2019”, zbulohet prezantuesi i ri i ceremonisë së ndarjes së çmimeve

06-12-2018

Ceremonia e ndarjes së çmimeve "Oscars" është padyshim eventi më i rëndësishëm i vitit në Shtetet e Bashkura dhe çdo vit pritet me shumë...