Madonna


​Instagram censuron postimin e Madonna për COVID-19

31-07-2020

Rrjeti social Instagram censuroi superyllin amerikan Madonna për përhapjen e informacionit të rremë në lidhje me ilaçin e pretenduar për Covid-19, pasi ajo ndau...


Ëndrrat bëhen realitet, Dua Lipa së shpejti vjen në bashkëpunim me Madonnan dhe Missy Elliott

28-07-2020

Kanë kaluar vetëm pak ditë që kur bashkëpunimi i saj me yjet e muzikës latine J Balvin dhe Bad Bunny e quajtur "Un Dia"...


61-vjeçarja Madonna poston foto ‘topless’ nga karantina

07-07-2020

Mesa duket mbretëreshës së muzikës pop i është mërzitur karantina dhe ka vendosur të qerasë fansat e saj me një foto 'topless'. Madonna ka...


Ja si po e përballon Madonna distancimin social…

14-05-2020

Mbretëresha e muzikës pop po e përballon karantinimin dhe distancimin social si të ishte në të vërtetë një e tillë. Mbrëmjen e kaluar ajo...


Videoja e çuditshme e Madonna-s: Kam antitrupa, do dal për një xhiro të thith ajër Covid-19

01-05-2020

Legjenda e pop-it, Madonna është shprehur se ajo tashmë ka antitrupa koronavirusi, pasi testit të kryer ndaj Covid-19 61-vjeçarja e bëri zbulimin në një...


Ditari i Karantinës, Madonna rrëfen se si humbi 3 njerëz të dashur brenda 24 orëve

11-04-2020

Së fundmi mbretëresha e muzikës pop ka vendosur që në këto ditë karantine në vend që të na dhurojë muzikë në fakt po na...


Madonna rikthehet në skenë pasi anuloi 10 koncerte

30-01-2020

Atë e quajnë mbretëresha e muzikës pop megjithëse nuk sillet aspak si e tillë. Madonna është rikthyer në skenë në kuadër të turneut të...


Madonna paditet nga fansat për vonesën në koncert

09-11-2019

Ajo mund të jetë mbretëresha e muzikës pop por ama fansat nuk e tolerojnë faktin që ajo nuk tregon aspak profesionalizëm në koncertet e...