Miranda Kerr


Modelja e njohur bëhet nënë për herë të tretë

12-10-2019

Modelja e famshme Miranda Kerr është bërë nënë për herë të tretë dhe këtë e konfirmon "US Weekly". Engjëlli i "Victoria's Secret" dhe drejtuesi...


Miranda Kerr në pritje të ëmbël për herë të tretë

01-04-2019

Përfaqësuesit e modeles së famshme Miranda Kerr kanë konfirmuar se ajo është sërish në pritje të ëmbël. Ky do të jetë fëmija i saj...


Miranda Kerr zbulon axhendën, ja sa pak orë fle ajo…

02-05-2016

Duke qënë edhe nënë edhe modele në të njëjtën kohë, dihet që për Miranda Kerr nuk është e lehtë dhe në një intervistë të...


Miranda Kerr shfaqet me një “look” të ri

13-02-2016

Atë jemi mësuar ta shohim me të njëjtin "look" për vite me radhë por Miranda Kerr ka vendosur të bëjë një ndryshim të madh...