Noizy


“Djali i keq” mbizotëron përsëri “Top Awards”

05-06-2016

Duket se fansat e Noizy-t nuk lodhen aspak së votuari artistin e tyre të preferuar, duke bërë kështu që "The baddest" të jetë kënga...


Noizy: Numer One, Number Two dhe Number Three

29-05-2016

Nuk ka asgjë që mund t’i dalë përpara reperit të njohur, pasi ZinZini tashmë ka pushtuar tre vendet e para në klasifikimin javor të...


NOIZY vendos rekord të ri në “Top List”

23-05-2016

Ai nuk është më në krye të klasifikimit për javën 24, por tashmë ai ka vendosur rekordin më të ri: është i vetmi artist...


ZinZin “zhgënjen” fansat

07-05-2016

Reperi shqiptar, Noizy, është shndërruar në një "fabrikë" të vërtetë duke publikuar çdo të premte këngë të re. Ndërkohë që ditën e djeshme, fansat...


E premtja e Noizy-t

29-04-2016

Noizy vazhdon të mbajë premtimin e të premtes, duke publikuar çdo këngë të re në këtë ditë. "Larg prej jush", ky është projekti i...


Noizy – I vetmi me dy këngë në klasifikimin e “TA”

26-04-2016

Tashmë nuk ka asgjë që mund ta ndalë ZiniZin. Ai bëri një premtim për fansat: albumin e ri do ta publikonte duke nxjerrë nga...


Noizy, jo vetëm artist…

18-11-2015

Noizy është një ndër personazhet e famshëm shqiptar që ka treguar anën e tij bujare, duke iu ardhur në ndihmë personave në nevojë. Kësaj...