Rihanna


Rihanna së shpejti vjen me projekte të reja muzikore: “Nuk do të zhgënjeheni”

01-08-2020

Ylli i muzikës Rihanna ka konfirmuar se është duke punuar për projekte të reja muzikore. Në një intervistë virtuale për "Entertainment Tonight" ajo u...


E vlerësuar si një ndër artistet që vishet më mirë, por ja për të cilin look është penduar Rihanna

31-07-2020

Në shumë intervista, komente të fansave që e kanë takuar nga afër por edhe kolegët e saj kanë konfirmuar se Rihanna është një ndër...


Covid-19 largon edhe më shumë Rihannën nga muzika, këngëtarja anulon lançimin e albumit të ri

06-07-2020

Ylli i muzikës, Rihanna ka vendosur të mos jetë më e tillë. Përfaqësues të artistes 32-vjeçare janë shprehur se ajo ka anuluar lançimin e...


Rihanna dhe CEO i Twitter dhurojnë 15 milionë dollarë për shëndetin mendor gjatë pandemisë

19-06-2020

Rihanna vazhdon të shkëlqejë si një diamant duke ndriçuar të gjithë përreth. Së fundmi këngëtarja ka lumturuar mijëra njerëz duke u bashkuar me CEO-n...


Ja sa do shpenzojë Rihanna për shtëpinë e pushimeve, shifra është marramendëse

13-06-2020

Këngëtarja e famshme Rihanna po bëhet gati për pushimet verore megjithëse fansat nuk e lënë rehat sa i përket lançimit të projekteve të reja...


Rihanna duket mahnitëse në promovimin e koleksionit të ri “Savage X Fenty”

02-06-2020

Ajo sapo ka festuar 15-vjetorin e hitit të saj "Pon de Replay" që e ka publikuar në adoleshencë por tani që është 32-vjece, suksesi...


Rihanna feston 15 vjetorin e hitit të saj “Pon de Replay”

29-05-2020

Rihanna dhe producenti Evan Rogers janë bashkuar për të kujtuar krijimin e hitit të parë të këngëtares "Pon de Replay". Dyshja kanë dhënë një...


Thellohet bilanci në SHBA, mbi 2000 viktima në 24 orë

11-04-2020

Një lajm i mirë vjen në një situatë të tillë, tragjike glogale. Rihanna së bashku me Drejtuesin e Twitter, Jack Dorsey do të dhurojnë...