Rozana Radi


Rozana për të ndjerin Françesk Radi: “1 vit pa ty si një jetë”

03-04-2018

Data 3 prill shënon 1 vjetorin e ndarjes nga jeta të këngëtarit të madh shqiptar Françesk Radi i cili është një humbje e madhe...


Rozana Radi, më në fund flet hapur: Ju nuk jeni as artistë e as të vërtetë

17-03-2016

Ajo njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë, e cila preferon t'i thotë gjerat e hapur dhe këtë gjë ka bërë përsëri së fundmi....


“Të gjithë do dëshironin një mike si Rozana Radi”

10-03-2016

Postimet e Rozana Radit ne rrjetet sociale nuk janë thjesht foto apo lajmërime për projekte të reja muzikore. Aktorja shpesh herë preferon që të...