Zayn Malik


Gigi Hadid dhe Zayn Malik zyrtarisht bashkë

13-01-2020

Përgjatë gjithë vitit që lamë pas modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik kanë patur një marrëdhënie të ndërlikuar me shumë ndarje dhe bashkime....


Ja detaji që na shton dyshimet se Gigi dhe Zayn janë rikthyer bashkë

30-12-2019

Prej pak javësh fansat e tyre mendojnë se Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit pak muaj pas ndarjes. Burime...


Shanse për ribashkim?! Gigi Hadid dhe Zayn Malik zgjidhin konfliktet

20-11-2019

Gigi dhe Zayn kanë nisur të komunikojnë sërish pas 10 muajsh ndarje dhe këtë e kanë konfirmuar burime pranë modeles së famshme. Ka qenë...


Zayn Malik i këndon sërish Gigi-t në këngën e re

22-10-2018

Lidhja e tyre 3-vjeçare ka patur uljet dhe ngritjet e saj por së fundmi duket se gjërat po shkojnë shumë mirë për çiftin e...


Zayn Malik lë Anglinë për Gigi Hadid

11-09-2018

Këngëtari i famshëm britanik Zayn Malik është gati të lërë gjithçka për të qenë pranë të dashurës së tij Gigi Hadid e cila momentalisht...


Me shumë dashuri nga Zayn, lule për Gigi Hadid

12-06-2018

Ndarja e tyre dhe rikthimi ka qenë një prej ngjarjeve më të komentuara në median rozë dhe askush nuk ndalon dot së komentuari sesa...


Gigi Hadid konfirmon rikthimin me Zayn Malik

06-06-2018

Ata u ndanë në muajin mars por u kapën mat duke shkëmbyer puthje në prill. Të martën në mbrëmje modelja e famshme konfirmoi me...


Ai i rrëmben një puthje dhe ata rikthehen sërish bashkë…

01-05-2018

Në fund të muajit mars me anë të dy deklaratave online Gigi Hadid dhe Zayn Malik lajmëruan ndarjen e tyre pas 2 vitesh të...