Vritet me thikë një 30-vjeçar në Tiranë

Një 30-vjeçar u vra me thikë gjatë natës. Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën “Misto Mame” në Tiranë. Sipas policisë, viktima u godit disa herë pas një konflikti të çastit për motive ende të panjohura. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.