Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

12 këngë që ndoshta nuk e dinit se Rihanna i ka refuzuar dhe më vonë u bënë super hite!

Rihanna është padyshim një divë e muzikës e cila ka lënë gjurmë në gjithë vitet e karrierës së saj. Si një këngëtare shumë e njohur dhe e preferuar përzgjedhja e projekteve muzikore që ajo publikon është gjithmonë e mirëmenduar. Për këtë arsye, nëse nuk e dinit disa hite muzikore shumë të klikuara i janë ofruar fillimisht divës së pop-it, por ajo ka refuzuar, duke i kënduar kështu të tjera artiste.

1.“We Can’t Stop” kënduar nga Miley Cyrus  

2.“Don’t Let Me Down” nga Chainsmokers

3.“Dangerous Woman” nga Ariana Grande

4.“Find Your Love” nga Drake

5.“Pretty Hurts” nga Beyonce

6.“Chandelier” nga Sia

7.“Cheap Thrills” nga Sia

8.“Come & Get It” nga Selena Gomez

9.“Same Old Love” nga Selena Gomez

10.“Timber” nga Pitbull dhe Ke$ha

11.“Lean On” nga Major Lazer dhe DJ Snake

12.“DJ Got Us Fallin’ in Love” nga Usher