Celebrities Fashion

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin vëmendjen e të gjithëve me veshjet e zgjedhura gjatë parakalimeve në tapetin e kuq!

Jemi mësuar të shohim të famshëm të veshur me veshje mahnitëse në tapetin e kuq, dhe nuk ka asgjë të habitshme në fustanet e stilistëve të njohur dhe diamante. E duke qenë se gjithmonë janë stilistët ata të cilët arrijnë që punojnë me ta vendosin ide vërtet novatore në pamjen e tyre dhe i bëjnë të dallohen në turmën e famshme. Nga iluzionet e ndërlikuara optike te referencat e filmave, yjet dëshmojnë herë pas here se nuk do t’u mbarojnë kurrë idetë për të mahnitur fansat e tyre. Asnjëherë kreativiteti nuk njeh kufinj dhe prandaj për këtë arsye ne ju njohim me disa nga yjet e famshëm të cilët me veshjet e tyre kanë arritur të tejkalojnë çdo pritshmëri dhe të mbeten të paharrueshëm në tapetin e kuq!

1. Joey King
2. Rita Ora
3. Celine Dion
4. Rihanna
5. Solange Knowles
6. Z LaLa
7. Cardi B
8. Billy Porter
9. Christina Aguilera
10. Kim Kardashian
11. Zendaya
12. Zoë Kravitz