Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

06/2021

Gjermania heq kufizimet anti-COVID për shtetasit shqiptarë!
Hotelet që kujdesen për çdo detaj të vogël për t’u siguruar që të ktheheni përsëri…
“Kur ndodhi kjo?” Edhe yjet e famshëm si Luke Wilson kanë komplekse me ‘plakjen’!
Shuhet legjenda e Juventusit, Gieampiero Boniperti!
“Të dashuroj!” Sofia Vergara feston përvjetorin e saj të 7-të të takimit të parë me partnerin Joe Mangianiello
Siç nuk i kemi parë kurrë më parë! Të famshmit që i thanë ‘po’ detyrës së shoqërueses së nuses
Mbi 4 milionë viktima nga koronavirusi në nivel global!
Një prej diamantëve më të mëdhenj në botë është zbuluar në këtë vend…
Irani në zgjedhje presidenciale, pritet pjesëmarrje e ulët!
“Kënga “Despacito” më kushtoi shumë”…për çfarë e ka fjalën Luis Fonsi?
Nuk i rezistoi bukuroshes gjatë ndeshjes Rusi-Finlandë, surprizon gjesti i komentatorit arab!
Manastirliu kërkon njohjen e certifikatave të vaksinimit nga BE!
Eni Çobani zbulon në “S’e Kam me Ty” nëse ndihet e lodhur dhe kur do të heqë dorë nga profesioni i saj…
Jonida dhe Kevi trajtojnë me nota humoristike dhe ironike çështjen e prindit 1 dhe prindit 2 në këtë pjesë të “Pardon My French”
Edi Gogu dhe Toni Gogu zbulojnë se cili është ‘kapiteni’ në familjen e tyre dhe tregojnë sekretin për një prindërim të shëndetshëm…
Ja cilat janë arsyet e vërteta që i bëjnë vajzat të duan futbollin!
Këto janë pesë momentet më qesharake të ndeshjeve sportive që askush nuk duhet t’i humbasë!
EMA: Vaksinat e aprovuara, efektive kundër të gjitha varianteve!
Në Shqipëri, nëse ndodh një ngjarje si e Eriksen, njerëzit do nxirrnin telefonat të filmonin!
DJ Sardi tregon për bashkëjetesën, dasmën dhe planet për zgjerimin e familjes! Cila është arsyeja e fortë që e shtyn atë të marrë pjesë në Festivalin e Këngës?
Emocionet e Euro 2020, Arinda Gjoni dhe Reis Çiço rrëfejnë skuadrat e tyre të zemrës!
Të dukesh e dobët në fotografi mund të jetë e vështirë, por jo e pamundur me këto truke të thjeshta!
Mariah Carey ‘thumbon’ Eminem për herë të dytë pas 12 vitesh!
Largimi i shisheve nga konferencat për shtyp, UEFA: Gjoba nëse rastet përsëriten!
Ulet numri i pacientëve që marin trajtim në spital, asnjë humbje jete në 24 orë!
U përfol se u nda nga Andi, Melisa revoltohet keq në rrjete sociale!
Kourtney Kardashian më e dashuruar se kurrë…
Ukrainë-Maqedoni e Veriut, gol shqiptari Alioski por Ukraina fiton!
Me një koncert-homazh, nderohen personat që humbën jetën nga COVID-19 në Durrës!
“Victoria’s Secret” ‘rrëzon’ ëngjëjt e saj për këtë arsye!
Del nga pista avioni me 284 pasagjerë në bord!
Navalny: Putin nuk ndalet së gënjyeri!
Parlamenti holandez voton pro hapjes së negociatave me Shqipërinë!
Ja cilët janë të sëmurët kronik që do të marrin vaksinën Pfizer!
Çimi ‘hedh poshtë’ Luljetën: “I kërkoj falje publikut për atë këngë!”
Lajçak-Kosovës: Nëse nuk i besoni BE-së, shkoni diku tjetër!
Panik në “Euro 2020”, kombëtarja e Sllovakisë preket nga COVID-19.
Drejt zbardhjes vrasja e Caroline në Greqi, përforcohen dyshimet drejt bashkëshortit!
Kim Kardashian do të ndalojë së postuari foto provokuese?!