Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

06/2021

Dua Lipa rrëfehet në një intervistë për revistën ndërkombëtare “Vanity Fair” mbi vendlindjen e saj, Kosovën!
Nderoi heronjtë serbë për Vidovdanin, Grenell kërcënohet me vdekje!
Reeker i shoqëruar nga Kim takon Ramën e Bashën, shmang Metën!
Për një fjalë goje…Brigitte Bardot gjobitet nga një gjykatë franceze!
Aleanca për Teatrin akuza ambasadorit Soreca, Delegacioni i BE-së: “Shpifje!”
Joe Jonas dhe Sophie Turner publikojnë fotot e dasmës së tyre me rastin e përvjetorit të 2-të të martesës
Për t’u marrë shembull, Granit Xhaka nderon trajnerin serb në mënyrën më të veçantë…
Aktorja e famshme e “Wonder Woman”, Gal Gadot sjell në jetë fëmijën e saj të tretë
“Delta”rrezikon suksesin e trumpetuar të Australisë kundër COVID-19!
Patris Berisha publikon për herë të parë video me të voglin e tij, fansat aludojnë mbi një ribashkim të mundshëm me Tunën!
Varianti Delta, Italia pengon tifozët britanikë para ndeshjes Ukrainë-Angli!
“Janë më superiore se djemtë”/Ed Sheeran dëshiron të jetë vetëm baba vajzash!
Çfarë fshihej pas mikrofonit të Georgina Rodriguez-it në ndeshjen Portugali-Belgjikë?
Të papriturat me të cilat u ndeshëm këtë vit në “Euro 2020”
Kosova mes vendeve të rajonit me lehtësime udhëtimesh në BE!
Për këtë arsye Shakira nuk do të marrë më këshilla nga vjehrra e saj dhe ne vajzat e kuptojmë shumë mirë!
“Për faj të tij do të pësojë ndonjë sulm në zemër”, Immobile kritikues ndaj Insigne?!
Pas humbjes me Anglinë, Low i jep lamtumirën Gjermanisë!
Performanca brilante në fushë e Granit Xhakës “josh” Juventusin?!
Aspak të hijshme, gjestet e trajnerit të Gjermanisë pas humbjes ndaj Anglisë “ndezin” rrjetin!
Lionel Messi i jep lamtumirën Barcelona-s?!
Euro 2020 rinis më 2 korrik me çerekfinalet, Ukraina e kualifikuara më e fundit!
Eliminimi i Francës nga “EURO 2020” nuk pritet aspak mirë nga prindërit e lojtarëve, tension në tribunë!
Çfarë emocioni! Gashi na bën të gjithëve krenarë me këtë gjest
Nga politikani që ka më shumë inat deri te skuadra e zemrës, Pano Soko i zbulon të gjitha në Top Albania Radio!
Astrit Hafizi: Gjermania pas kualifikimit me Hungarinë, “Fituam por s’e di pse fituam!”
Arben Manaj: “Më shumë dëshirë kisha të futesha në Facebook të bëja komente, sesa të shihja ndeshjen!”
Tifozi i Gjermanisë, Shkëlqim Hajdari: “Është futboll i shansit!”
Meri Shehu në kokë me parashikimet e saj!
Angli-Gjermani 2-0, shpërthejnë titujt e gazetave, jehonë “Tre Luanëve”!
Historike, Anglia çon në shtëpi Gjermaninë dhe shkon në çerekfinale!
Tifozja Kate! Dukesha e Cambridge shfaqet duke bërë tifo për Anglinë në stadium
Pas takimit me Macron, çifti Bieber shpenzon kohë në Greqi…
Situatë shqetësuese, varianti indian Delta mbërrin në Kosovë!
“Martesa nuk është për të gjithë!” 5 tipe njerezish qe nuk duhet te martohen sipas Blerina Shehut
Genc Fuga tifoz tipik: “Jam me Anglinë, por nuk besoj se fiton!”
Shifra minimale, vetëm 56 raste aktive në vend!
Misteret e vdekjes së Elvis Presley, çfarë e lidh atë me vrasjen e ish presidentit Kennedy?
Ministri grek për çështjen e kufijve: Hapet një kapitull i ri në marrëdhëniet mes dy vendeve!