Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

07/2021

12 këngë që ndoshta nuk e dinit se Rihanna i ka refuzuar dhe më vonë u bënë super hite!
Situata në vendgrumbullimin e mbetjeve në Fier, PD i bën thirrje qeverisë dhe institucioneve të shëndetit publik, që të fillojnë depistimet në terren!
Qeveria i jep mbështetje financiare Bashkisë Durrës për menaxhimin e mbetjeve, pas situatës kaotike të krijuar kohët e fundit!
Arilena nuk di të ndalet! Ja me kë artist të njohur do të bashkojë forcat
10 destinacionet perfekte për të festuar 30-vjetorin tuaj…
Pas Bieta Sulos, ‘Specialistja’ e radhës e UKD është Zaimina Vasjari!
Qeveria ia kalon Bashkisë së Tiranës pronën e Teatrit Kombëtar/ Ja çfarë përcakton VKM-ja
Dua Lipa ndodhet me pushime në Shqipëri, por çfarë komenti ka vjehrra e saj për këtë?
Ju prezantojmë me 4 buzëkuqet më të pëlqyera të momentit!
Ups! Zbulohet i dashuri i Kejvina Kthellës gjatë pushimeve në Turqi
Erkand Qerimaj mbyll garën e tij në “Tokio 2020”/ Peshëngritësi renditet i pari në baterinë B me 338 kg në dygarësh
George Clooney dhe partnerja e tij hedhin poshtë zërat se po presin një fëmijë!
Forcat e rendit shpëtojnë tre turistë të rinj që ngecën në kanionin e Gjipesë. Njëri prej tyre përfundon në spital!
Shalli, aksesori më “IN” i këtij sezoni!
‘Nuk e gjeta veten si aktore, më mirë do të ishte prezantuese’, Lei Kraja zbulon të vërtetën mbi largimin nga Portokalli
Tym e zjarr në kodrat e Ksamilit, mediat greke publikojnë pamje nga flakët në fshatin turistik
Pikturoi portretin e të ndjerit Princit Philip, Mbretëresha Elizabetë falenderon vajzën për gjestin!
Aktorja e njohur i shtohet listës së të famshmëve që përkrahin fëmijët e tyre LGBT+!
BMW-ja që lëvizte me shpejtësi përplaset me murin, ndërron jetë shoferi dhe pasagjerja 16-vjeçare
Moti në Shqipëri/ E shtuna vjen më e freskët, ulen me 2 gradë temperaturat
Brenda rezidencës 15.4 milionë dollarëshe të Lil Wayne…
“Planeti jonë i shkretë është duke qarë”, Dua Lipa reagon pas zjarreve në Turqi!
Porsche i futet garës hapësinore!
Nga filmat tek turizmi, Klea Kanina na bën një “Tour Guide”!
“Jungle Cruise” premiera më e re në Cineplexx!
Evi Reçi zbulon se çfarë fshihet pas titullit të këngës së saj më të re ‘Mangava Tut’!
Po lahej në det, mbytet pushuesi në Lezhë!
Po këtë herë çfarë kanë? Bora dhe Donaldi nuk i kursejnë ‘thumbat’ për njëri-tjetrin në rrjete sociale
Facebook dhe Ray Ban bëhen bashkë dhe sjellin “syzet inteligjente”!
E keni dëgjuar sa bukur këndon vajza e Xhensilës?
Izraeli po vaksinon popullsinë me një dozë të tretë të vaksinës anti-COVID!
Ledjana reagon për herë të parë pasi Mevlani dhe Aristela u shfaqën së bashku në krevat!
Kosova medalje Presidenciale për të birin, Biden: Keni mbështetjen e palëkundur të SHBA-së!
Udhëtimet drejt Italisë, TIA jep njoftimin e rëndësishëm!
Ulen rastet, sërish pa viktima në 24 orë!
Më mirë apo më keq, zbuloni përgjigjet e sondazhit të TAR për pushimet në Shqipëri!
Tjetër përplasje Berisha-SHBA, replika të forta mes tij dhe Ambasadores Kim!
Çfarë i ndodhi Luana Vjollcës që ka pezulluar të gjitha koncertet e saj?
Rrezikon 20 vite burg, influenceri luks me para të “zhvatura” në Instagram!