Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

08/2021

Pamje tronditëse nga Afganistani, Talebanët bëjnë xhiro me helikopterin amerikan ku kanë varur një person!
Deklarata “bombë”: SHBA kishte marrëveshje të fshehtë me talebanët për evakuimet!
Nëse doni të përjetoni një romancë, mos u lidhni me këto katër shenja të horoskopit, ato janë të prirura të tradhëtojnë!
Popullsia irlandeze kalon 5 milion banorët/ Kjo është hera e parë nga viti 1851.
Vajzat e Diddy ndjekin hapat e mamasë Kim Porter, teksa bëjnë pasarelë për Dolce & Gabbana!
Presidenti Meta vazhdon pushimet dhe tregon se cilës gjë nuk mund t’i rezistonte.
Pse është Travis Scott partneri ideal i Kylie Jenner në prindërim?!
Ja çfarë tha Mbretëresha Elizabeth për Princin Charles pasi pa William për herë të parë!
Mbretëresha Elizabeth mohoi kërkesën befasuese të Princit Charles pas vdekjes së Dianës!
Si të kujdeseni për lëkurën tuaj tani pas periudhës së plazhit?
Afganët, Rama për BBC: Nuk jemi vend i pasur, por kemi bukë, kripë e zemër/ Nëse duan që të vendosen këtu, mund ta bëjnë.
Tuna në Siri! Çfarë po bën atje këngëtarja?
Wow! Oriola Marashi shfaqet ‘topless’ dhe na la me gojë hapur
Këto 13 personazhe publike janë bërë edhe më të bukur gjatë këtyre viteve!
Kapërcejnë shifrat/ Më shumë se 1 mijë infektime dhe 3 humbje jete gjatë 24 orëve të fundit.
Era Istrefi në bashkëpunim me këngëtarin e njohur shqiptar?!
Raporti i tmerrit në Afganistan/ Save the Children: Prej 20 vitesh, një fëmijë vritet ose gjymtohet çdo 5 orë!
Rezarta Shkurta publikoi një fotografi dhe ndjekësit po dyshojnë për një shtatzëni të mundshme!
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker më të dashuruar së kurrë, çifti mbërrin tek Festivali i Filmit në Venecia!
Këtë nuk e prisnim! Enca tallet keqazi me Loredanën
ZYRTARE/ Rey Manaj bëhet me ekip të ri, rikthehet në Serie A.
Zbardhet protokolli i Ministrisë së Shëndetësisë për sigurinë kundër COVID-19 në shkolla!
12 pretendimet “bombë” lidhur me Princ Harry dhe Meghan Markle!
Siç di vetëm ajo! Të gjithë sytë nga Saweetie në eventin e Dolce & Gabbana në Venecia
Edhe Ferrari së shpejti elektrik, inxhinierët “shkrijnë” talentin!
Nesër nis mësimi plotësues në shkolla!
Kylie Jenner vjen me një koleksion me rroba banjo!
Dwayne Johnson befasohet nga “binjaku” i tij! Wow
Polici e kap duke xhiruar gomat, 27 vjeçari i ofron 5 mijë lekë/ Policia rrugore në terren: Pranga 6 shoferëve, pezullohen 34 patenta
Nga 1 shtatori nis faza e 3-të e fiskalizimit!
Ka lënë gjurmë në botën e modës! Princeshë Diana vazhdon ende të jetë frymëzim për VIP-at
Rritje shqetësuese e shifrave të Covid-19 në Kosovë/ Humbin jetën 26 qytetarë në 24 orët e fundit.
Pak ditë pasi u bënë prindër për herë të dytë, Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij humbin dikë shumë të shtrenjtë!
Adrola Dushi bën veprimin që do e bëjë babain e saj më të lumturin vetëm për 5 minuta!
KLGJ do përtërihet në dhjetor, 3 vende vakante në radhët e gjyqtarëve!
Dafina Zeqiri rrëfen historinë rrënqethëse: “Kam qenë në një marrëdhënie abuzive!”
Masat kundër COVID-it, në aeroport lejohen vetë pasagjerët!
Kompania “NIKE” i jep stafit një javë pushim!
Xhirimet e “Bridgerton” shtyhen sërish dhe arsyeja është…