Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

10/2021

Plane për të dielën? Njihuni me parashikimin e motit pasi fundjava vjen me shtim vranësirash dhe ulje temperaturash.
Ja cilat janë 5 tendecat më të bukura të thonjve për këtë nëntor!
Si do të ishte nëse yjet botërorë do të luanin në SuperLigë?!
Befasuese se cilët personazhe kanë shtuar më shumë ndjekës!
Shtrenjtohen cigaret, ja sa do të rritet çmimi!
Monika nuk i kursen ofendimet ndaj Donaldit: “Nuk ka humor, por batuta rrugësh!”
“Një tufë futbollistësh super të paguar që nuk lidhen…” Për kë e ka Alket Gjebrea?!
Trixa nuk i mban mend as këngën, Albani nuk i kursen ‘thumbat’ në rrjete sociale!
Lenida Halilaj bën një analizë të detajuar lidhur me nivelin e trajnerëve dhe futbollistëve…
Zayn Malik i godet vjehrrën! Dua Lipa reagon!
“Koha ime ka ardhur!” Çfarë simbolizon data e publikimit të albumit të Rinës?
Vjosa Osmani: Serbia ka qëllim destabilizimin e Ballkanit/ Presidentja e Kosoves flet për mediat portugeze gjatë vizitës që po zhvillon në shtetin iberik.
“Kam shokun aty, unë nuk jam për eksperimente!” Çfarë e pengoi Stresin të mos jetë pjesë e “Big Brother VIP”?
Tea Trifoni heq dorë nga djemtë kosovarë?! Pse?!
Një prej banoreve ish- e dashura e Granitit? Motra e tij flet për herë të parë!
Mijëra italianë protestë në Romë kundër ‘Green Pass’, tentojnë të futen në zyrën e Kryeministrit.
Einxhel Shkira dëshiron të ketë një fëmijë por jo burrë?!
Armando Cungu: “Trajnerët janë viktima të marrëdhënieve me Presidentët!”
Arjan Peço: “Trajnerët janë në presion, nuk janë të mbrojtur nga ana ligjore!”
Tirana triumfon në klasiken e futbollit shqiptar, fiton 2 me 0 ndaj Vllaznisë në “Loro Boriçi” dhe merr kryesimin e Superligës.
Fifi përlotet: “Njërin grup e kam armik, të tjerët më kanë përdorur për aleanca…”
Shtohen dyshimet se Loredana do të bëhet nënë për herë të dytë!
E akuzojnë se nuk është për pushime në Dubai, Enca i kundërpërgjigjet ndjekësve!
Presidenti Meta dekoron me titullin “Mjeshtër i Madh” këngëtaren Eranda Libohova.
Meta pjesë e “Trekëndëshit të Bermudës”? Kryemadhi i përgjigjet Bashës nga SHBA: Asgjë e re nga fronti i lindjes.
Shtatë viktima të moshave 50-75 vjeç dhe 547 të infektuar me Covid gjatë 24 orëve të fundit.
Majk “kapet mat” me të dashurën e tij, kush është vajza misterioze?
25 milionë $ për 22 vite të kaluara prapa hekurave/ Dëshpërblehet amerikani që u dënua për krimin që se kreu kurrë.
Babai dhunon barbarisht vajzën 6-vjeçare. Policia ka dyshime se ka abuzuar me të/ Vogëlushja nga Kamza ndodhet në spital në gjendje të rëndë.
Supermodelja e njohur flet për reklamën që krijoi bujë kur ajo ishte ende adoleshente!
8 vendet më interesante që duhet t’i vizitoni këtë nëntor!
Zbuloni informacionet dhe filmat horror më interesantë për t’u ndjekur këtë prag Halloween-i!
Zbuloni premierat e filmave që transmetohen këtë javë në Cineplexx dhe arsyet pse nuk duhen humbur!
Protestë në Krujë, pas helmimit nga uji të mbi 600 personave!
Tristan Thompson bashkëpunon me organizatën e njohur, për këtë kauzë…
Një Keanu Reeves që nuk jua kishte marrë mendja kurrë! Ja se çfarë bën aktori…
“Binjakët”, një nga faqet më të ndjekura të horoskopit, zbulojnë më shumë lidhur mbi astrologjinë!
Vllaznia-Tirana, shkodranët nuk lejojnë tifozët e Tiranës!
Ndikimi i horoskopit dhe i bestytnive në Shqipëri/Kasandra Dragobia ndan disa fakte interesante!