12/2021

Ekskluzivisht për TAR/Arilena Ara uron të gjithë shqiptarët dhe pret me padurim vitin 2022!
Ekskluzivisht për TAR, ja urimi që Jul Deda ka për të gjithë ne në 2022!
5 lajmet më të klikuara në web-in e Top Albania Radio për vitin 2021!
Ekskluzivisht për TAR nga Prishtina, Art Abazi uron të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri!
Ekskluzivisht për TAR nga Prishtina, Art Abazi uron të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri!
Ekskluzivisht për TAR, gazetari Eno Popi uron të gjithë shqiptarët nga Toronto!
“It’s your boy, True Kapo!” Reperi Capital T ka urimin më të bukur për dëgjuesit e Top Albania Radio!
COVID prish përsëri festimet e vërteta për natën e ndërrimit të viteve!
“Uroj të kthehem në Top Channel”, çfarë pret Xhemi Shehu nga viti 2022!
Çfarë pret Stine nga viti 2022?!
Urimi i Stresit për Vitin e Ri për të gjithë shqiptarët!
Urimi për Vitin e Ri nga Stresi për të gjithë shqiptarët!
Artisti Adriano uron ekskluzivisht në TAR të gjithë shqiptarët!
Për të gjithë dëgjuesit e Top Albania Radio, ky është urimi i Lyrical Son për ju!
Për të gjithë dëgjuesit e Top Albania Radio, ky është urimi i Lyrical Son për ju!
Juli Ristani uron shqiptarët: “Të kenë shëndet të mirë dhe marrshin lajme të mira përgjatë vitit 2022!”
Artisti Adriano uron ekskluzivisht në TAR të gjithë shqiptarët!
Çfarë pret Ed Manushi nga viti 2022!
Ekskluzivisht për TAR/Alban Skënderaj vjen me një urim për të gjithë shqiptarët!
Ekskluzivisht për TAR/Alban Skënderaj vjen me një urim për të gjithë shqiptarët!
Ju njohim me anën tjetër të një lajmi!
Varianti Omikron mund të sjellë fundin e pandemisë!
Presidenti Biden paralajmëron homologun Putin për Ukrainën!
Nga “Burj Khalifa”, Durrësin e pret spektakël fishekzjarresh në mesnatë!
Sot përcjellim vitin 2021/Mbyllen bilancet e nis festa, vetëm mos harroni ritet!
Pak orë na ndajnë nga Viti i Ri, kështu që shpejt e shpejt shtoni këto ushqime në tavolinën tuaj sepse janë fatsjellëse!
Edhe gjaknxehtë edhe me IQ të lartë! Këtë sapo na pohoi studimi për ju vajza!
Sërish kokainë në kontenierë me banane, sekuestrohen rreth 100 kg
Kourtney Kardashian zbulon të brendshmet që kishte në udhëtimin romantik me Travis Barker!
“Shqipëri 2021”, nga pandemia, te zgjedhjet dhe kriza në PD
Nga fillimet e karrierës e deri te planet e së ardhmes, Aroilda dhe Brian tregojnë gjithçka për TAR!
Statuja e Cristiano Ronaldos në Indi ngjall debate të forta!
“In memoriam” Mjeshtrat nuk vdesin, thjeshtë përjetësohen!
Një muaj paraburgim për Begziçin, kërcënoi se do të shpërthente eksplozivë në Tivar
Nga fillimet e karrierës së tyre e deri te planet e së ardhmes, Aroilda dhe Brian tregojnë gjithçka për TAR!
Bien në humnerë dy alpinistë në Munellë të Pukës, me ta dhe gazetari Alfred Lela
Pas dënimit të Maxwell, Avokatët e Princit Andrew mbyllen në bisedime urgjente!
Princi William anuloi planet në çastet e fundit, si e përjeton Kate Middleton?!
Rekord rastesh ditore me COVID në SHBA, por bien shtrimet në spitale