12/2021

Omicron bëhet variant dominues i COVID edhe në Greqi
Ora e seksit: Çfarë kërkojnë meshkujt në internet?! Pse ata kërkojnë “gra që tradhëtojnë burrat”?!
Koloreto Cukali: “Ju mund të mendoni që poezitë janë demode, unë mendoj që ato janë shumë seksi…”
Zbuloni disa gjëra për Moskën nga Koloreto Cukali!
Koloreto Cukali sjell poezinë “Nudo” në radio…
“Big Brother Vip Albania” ka vendosur të shtyjë finalen?!
“Dren Abazi sa 2/3 e Asdrenit…”
Endrit Avdullari zbulon se ç’do të ndodhte nëse skandali me pagat do të kishte ndodhur në Londër!
Kreu i PD, Lulzim Basha: Përballja e demokratëve do bëhet si them unë jo si kërkon Berisha
E pabesueshme, njihuni me arsyen se përse hotelet nuk e kanë numrin 420 në asnjë dhomë
Mozzik jo vetëm do të publikojë këngën më të re të albumit, por…
Dj Geek sapo lajmëroi lançimin e albumit të tij dhe ka një super surprizë për ne…
“Është bota ime që ti doje ta njihje”, Donaldi dhe Trixa nuk kanë të ndalur me zënkat!
Lorik Cana zbulon nëse ka marrë ftesë për të qenë pjesë e “Big Brother VIP” dhe flet për herë të parë për eksperiencën e kushëririt të tij, Granitit!
Një vit me surpriza! Ja 20 ngjarjet më të paharrueshme që kanë ndodhur gjatë vitit 2020…
Lamtumirë Vladimir Grillo! Shuhet ikona e gazetarisë sportive!
Në janar nis rehabilitimi i Spitalit Infektiv!
Sondazhi i TAR/ Ku do t’i kalojnë shqiptarët festat e fundvitit?
“Trafik narkotikësh e “Shpërdorim detyre”, SPAK çon 31 të pandehur për gjykim!
Një vit burg për ish-zyrtaren e Ministrisë së Brendshme, Edlira Naqellari/Abuzime me tenderin e uniformave të Policisë!
Mos ndoshta me kërkesën e saj për vitin 2022, Loredana sapo e quajti Mozzik ‘fake’?
Ekskluzivisht për TAR/Hysgen Dauti na tregon më shumë për VIP-at duke u bazuar tek numerologjia!
Ja çfarë i pret shenjat Dash-Dem-Binjakë në vitin 2022 sipas Hysgen Dautit!
Ja çfarë i pret shenjat Gaforre-Luan-Virgjëreshë në vitin 2022 sipas Hysgen Dautit!
Ja çfarë i pret shenjat Peshore-Akrep-Shigjetar në vitin 2022 sipas Hysgen Dautit!
Ja çfarë i pret shenjat Bricjap-Ujori-Peshqit në vitin 2022 sipas Hysgen Dautit!
Ghislaine Maxwell fajtore, viktimat e abuzimeve seksuale shumë të lumtura!
Testet anti-doping e nxjerrin të pastër, peshëngritësi Briken Calja rikonfirmon medaljet historike!
Kryeministri Rama, afat kompanive të rregullojnë vetëdeklarimet me pagat!
120 shkrepjet e vitit, 2021-shi i treguar nga fotoreporterët e AFP-së!
Gjithmonë na konfuzojnë, të famshmit që kanë emrat dhe mbiemrat e ngjashëm ose njësoj me njëri-tjetrin!
“Succession”, si “Game of Thrones” minus dragonjtë. Absolutisht seriali më i mirë sot për sot. Kritikë.
Këngëtari i njohur italian Albano Carrisi anulon koncertin e ndërrimit të viteve!
Antonela Berisha reagon pas daljes së saj nga “Big Brother VIP”!
Nëse jeni ‘çun mami’ padyshim që do të jeni burri ideal për partneren tuaj!
Shkencëtarët zbulojnë pse pandat gjigante e kanë ngjyrën e gëzofit të bardhë dhe të zezë!
Zbulohen fjalët e fundit të Avicii-t përpara vetëvrasjes!
Ju mendoni se ata ‘dashurojnë’ sushin por jo gjithmonë! Shteti japonez merr masat pas mungesës së patateve në vend!
Konferenca e fundit për vitin 2021/ Rama flet për energjinë, pandeminë, drejtësinë, të dhënat personale etj