Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

01/2022

Dëbora paralizon Turqinë e Greqinë, probleme me fluturimet, ushtria del në rrugë!
I ftohti i zakonshëm mund të na mbrojë nga koronavirusi, ja çfarë thotë studimi i ri!
Ditën e tyre të dasmës, Princesha Eugenie ishte e mërzitur me Jack, por pse?!
Banorët e “Big Brother Vip” zbulojnë sekretet e tyre!
12 muaj traumatik për Mbretëreshën Elizabeth, ja ku ndodhet ajo sipas ekspertit mbretëror!
Jennifer Garner frymëzon me veprimin e radhës! Artistja bën biskota për mjekët dhe infermierët…
Ulen shifrat e infektimeve, por jo të humbjeve të jetës!
NASA: Shpërthimi i vullkanit në ishullin Tonga, më i fuqishëm se bomba e Hiroshimës!
Ben Affleck fotografohet në Los Angeles, në prag të projektit të tij më të ri!
Reshjet e dëborës, ARRSH jep informacion për situatën në Theth e Vermosh!
Mbyllen zgjedhjet, Alimehmeti zgjidhet kryetar i Shoqatës Rajonale të Futbollit Tiranë!
Masat e rrepta në kufi, Maqedonia thirrje Kosovës: Lehtësoni masat, të pakuptimta!
Beniada rrëfen punët e saj të para: “Kam punuar në dyqan mishi, si shitëse akulloresh, si kamariere…”
Kievi: Planet e SHBA-së për evakuuimin e amerikanëve nga vendi, të nxituara!
Kourtney dhe Khloe Kardashian nderojnë ikonën e modës, të ndjerin Thierry Mugler!
“Ngrin” skaji më verior i Shqipërisë! Vermosh rregjistron temperaturën –23 gradë Celsius
Ky është vesi më i keq i Princit William sipas Kate Middleton!
Ka 11 fëmijë por nuk mjaftohet me kaq, kërkon edhe 5 të tjerë!
Rapanzëll në jetën reale, historia inspiruese e Anna Shepherd!
Pas akuzave për dhunë ndaj ish-bashkëshortes, Johnny Depp i rikthehet botës së kinematografisë!
Fansi i zjarrtë i jep forcë Adele pas anulimit të koncertit në Las Vegas!
Anulimi i koncertit të Adele paska një tjetër shkak?!
Pa filtra dhe pa make up! Vajzat fituese të ‘Miss Universe’ prapa skenave…
Themeluesi i WikiLeaks, Julian Assange fiton leje për të apeluar ekstradimin në SHBA
Princ Charles ka frikë nga libri i të birit… Çfarë do të zbulojë Princ Harry për Dukeshën Camilla?!
“Do bëj tifo për ty”, nisin ironitë e para mes Eixhel dhe Tanit në “Big Brother VIP”!
3 dekada të martuar, Sting ende flet me adhurim për bashkëshorten e tij: “Martohuni me shokun tuaj më të mirë”!
Meta i përgjigjet Ramës: Në asnjë garë partiake deri më 24 korrik
Tabaku kërkon dëgjesë me Ministrinë e Financave për rritjen e çmimeve
“Hipokrit, i pëlqejnë lajkat…”/Niko Komani me tona të ashpra ndaj këtij banori në “BBV”!
Ulet kufiri i notave kaluese në provime; prezantohet matura shtetërore 2021-2022
Kush është politikani që Rusia dëshiron që ta udhëheqë Ukrainën?
Studimi: Covid i ka kushtuar 350 miliardë euro ekonomisë gjermane
“Beatrix të tjera gjëra më premtoi të tjera bëri”/Për këto e shumë të tjera Niko Komani rrëfehet ekskluzivisht për TAR!
Rita Ora e nderon kështu stilistin e ndjerë Thierry Mugler…
Ekskluzivisht për TAR, Valbona Mema vendos pikat mbi ‘i’ se kush duhet t’i bëjë punët në shtëpi!
Vritet për gjakmarrje 65 vjeçari në Lezhë; u qëllua në oborrin e shtëpisë
Emily Ratajkowski ka disa plane serioze lidhur me karrierën e saj…
Një libër, një këngë e re dhe jo vetëm…/ Ekskluzivisht për TAR, Valbona Mema zbulon gjithçka!