01/2022

Christian Eriksen firmosi, kthehet si futbollist në Premier League!
Nuk mungojnë “thumbat”/Banorët e “Big Brother Vip” nga sytë e Xheisara Friskut!
Ekskluzivisht për TAR/Xheisara Frisku tregon se si ka ndryshuar jeta e saj pas daljes nga “BBV” si dhe kë sheh si lojtarin më të fortë aty brenda!
Gwyneth Paltrow tregon se si ndihet vërtet për Dakota Johnson!
Ndërron jetë në moshën 30-vjeçare ish-Miss SHBA, Cheslie Kryst!
Ekskluzivisht për TAR, Mark Luli dhe Julian Demeti tregojnë gjithçka rreth koleksionimit në Shqipëri!
Online, vjen për qytetarët shërbimi “Gjurmo lejedrejtimin”
Gjiganti i transmetimit Spotify njofton planet për të ndaluar dezinformimin rreth COVID-19!
PS në diskutime me PD-në për Komisionin e Reformës Zgjedhore!
Studim/Gjenet mund të vendosin nëse jeni të lumtur në martesën tuaj!
KS i OKB-së diskuton për Ukrainën në Nju Jork!
Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz duan të kalojnë muajin e mjaltit në hapësirë, sepse pse jo?!
Thuajini ‘JO’ depilimit! Do të na falenderoni kur të mësoni përfitimet shëndetësore!
6 sekrete japoneze për një jetë më të gjatë dhe më të shëndetshme!
Më thuaj çfarë shenje horoskopi je, të të them sa gënjeshtar je!
Nëse nuk dini se si t’i kombinoni këpucët me veshjen tuaj, frymëzohuni nga Rosalia!
E shihni si “armikun” tuaj kryesor, por ja çfarë mund të ndodhë nëse ndaloni së ngrëni bukë!
Dikur dhe sot, aktorët nga filmat tanë të preferuar të aksionit!
E keni imagjinuar ndonjëherë Katy Perry-n si një “Catwoman”?
Einxhel ‘hap zemrën’ dhe rrëfen pse nuk u kthye në shtëpi pas incidentit të ndodhur!
Nga kujtesa te gënjeshtrat, 3 funksione të hundës që me siguri nuk i dini!
Kjo quhet dashuri prandaj merrni shembull nga Nicole Kidman dhe Keith Urban!
Çfarë ndodh nëse konsumoni çdo ditë ujë me sodë buke…
Burri braktis gruan e tij sepse ajo kërceu një këngë ‘provokative’ në dasmën e tyre!
Eurostat: “Paga minimale në Shqipëri vlen shumë më pak!”
Çifti i njohur rikthehen sërish në krahët e njëri-tjetrit!
Ju prezantojmë me supermakinën më të bukur të vitit 2022!
Nick Cannon së shpejti baba për herë të tetë!
Si të fitoni 200 euro në ditë pa bërë asgjë…
Këto deklarata të fundit të aktorit Sean Penn po bëjnë xhiron e rrjetit…
Ndryshimi drastik i aktores hollivudiane Brigdet Fonda pas 12 vitesh!
Shpallen emrat e kandidatëve fitues të Berishës për zgjedhjet e 6 Marsit/ PD: Nuk kanë asnjë lidhje me ne
Rriten vdekjet nga mbidoza e drogës dhe aksidentet rrugore në SHBA, shkak pandemia e COVID-19
Shpella me eshtra njerëzore në Dibër mendohet të jetë banuar 1600 vjet më parë/ Zbulimi i Marin Memës, Vjena dhe Oxford-i e konfirmojnë!
Përgatiteni veten për “Selected By” nga Dori Dj!
Tirana “fundos” Kukësin, Seferi-Xhixha dhurojnë poker golash dhe spektakël
“Rama, Berisha dhe Meta janë bashkë”/ Basha nxjerr videon: PD e çliruar nga hijet e të shkuarës
“Do marr mitralozin e do nisem për luftë”/ Ish-kampioni i botës: Nëse Rusia sulmon Ukrainën, do t’i dal në mbrojtje vendit
5 humbje jete dhe 939 raste të reja me COVID-19/ MSH nxjerr bilancin e 24 orëve të fundit