06/2022

“Lost in translation”, e ftuar Aida Baro!
Ja si reagon Beniada kur i flasin për ndarjen e Trixas me Donaldin!
BE: Greqia të ndalojë deportimet e dhunshme të emigrantëve!
Çfarë duhet dhe çfarë nuk duhet të veshë një vajzë në dasmën e mikes së saj?!
OKB: 16 milionë njerëz në Ukrainë kanë nevojë për ndihmë humanitare
Edrogan paralajmëron Suedinë e Finlandën: Plotësoni kushtet ose bllokojmë procesin!
Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz shijojnë muajin e tyre të mjaltit!
Ka mbuluar 97% të trupit me tatuazhe, ja si dukej 36-vjeçari dikur!
“Lost in translation”, e ftuar Aida Baro!
Shakira e Pique shndërrohen në ‘armiq’, përplasje për kujdestarinë e fëmijëve!
Korçë/ Nga i nxehti afrikan në breshër, dëmtohen pemë e të mbjella!
Lironte të fortët nga burgu, KPA i heq statusin e magjistratit Enkeleida Hoxhës!
A do ta falte Dojna Mema tradhtinë? Prezantuesja ka një ‘përgjigje të prerë’!
Jonida dhe Elona kanë një mesazh për të gjithë ata që bullizojnë gratë për format trupore!
Sa rëndësi kanë klikimet për një artist? Ja çfarë thotë Anxhela Peristeri!
Eneda Tarifa tregon lidhjen me Renis Gjokën!
‘Top 5’ këngët e “The Top List” ndryshojnë për këtë javë!
Legalizimi i Kanabisit/ Shqipëria hedh për konsultim publik projektligjin!
NATO në një epokë të re, Rusia dhe Kina kundër Aleancës!
Mos ndoshta Arilena Ara po punon mbi projektin e saj më të ri muzikor?
COVID-19/ Sërish numër i lartë rastesh, 19 pacientë në spital!
Nilsa Hysi na rrëfen prapaskenat e këngës “Qaj”.
Balla jep lajmin: Konferenca e parë ndërqeveritare për hapjen e negociatave, javës që vjen!
Nga “The Voice of Albania” në ditët e sotme. Nilsa Nysi kujton rrugëtimin e saj në muzikë.
A do të dalë “me humbje” Nilsa nga dasma e saj?!
Teksa na tregon suksesin e këngës më të fundit, Stresi paralajmëron surprizën e radhës!
Sondazhi i TAR/ Shqipëria me kriminalitet në rritje?! Shqiptarët: Rastet e tregojnë qartë!
Dhurata Dora dhe Elvana Gjata do të publikojnë ‘Gajde’ dhe na zbulojnë pak nga videoklipi i këngës!
Gjithçka që “Çdo gjë është ashtu si duket” ka prekur, sot episodi i fundit!
Einxhelin mund ta shohim në ekran së shpejti dhe këtë na e zbuloi mikesha e saj Argjira!
Bullgaria dhe Maqedonia e Veriut drejt zgjidhjes së krizës, Kovaçevski: Propozimi francez do të konsultohet gjerësisht!
Aksion masiv ndaj qendrave Call Center në Shkodër, 150 të shoqëruar!
Ledri Vula në spital, Sara ndan me ndjekësit gjendjen e tij shëndetsore!
Lojërat Mesdhetare Oran 2022, Shqipëria jashtë zonës së medaljeve!
Policia Rrugore me dorë të hekurt: 6 shoferë në pranga, 88 leje drejtimi të pezulluara!
Ish-partnerja e Berlusconit dhe këngëtarja italiane kurorëzojnë dashurinë me martesë!
Ori Nebijaj zbulon risitë e emisionit “Pushime On Top” dhe tregon se mes tij dhe “Wake Up” do të zgjidhte…
Nëse doni t’i thoni lamtumirë mushkonjave mbillni këtë bimë në shtëpinë tuaj!
Del në ankand shtëpia e fëmijërisë së Elvis Presley-t!