07/2022

Greta Koçi bie dakord me ndjekësin për veshjen e kolegeve në koncerte!
Lufta në Ukrainë, presidenti Zelensky urdhëron largimin e njerëzve nga Donjecku!
Reciprociteti me Serbinë, sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare të Kosovës!
Presidenti amerikan Biden sërish pozitiv me COVID, kthehet në izolim!
Condé Nast Traveller Magazine: Shqipëria “par excellence” i turizmit kulinar!
Ndërhyrjet nga ajri, shmangin rrezikun e zjarreve në Dropull!
F1, sot gara e Botërorit në Budapest për Çmimin e Madh të Hungarisë!
Capital T sjell bashkëpunimin me Anxhela Peristerin dhe Mandi Nishtullën!
Ledri Vula, Lumi B dhe NUK publikojnë këngën e tyre të re!
Enca shfaqet nudo me një djalë misterioz!
Melinda Ademi ‘thumbon’ koleget e saj!
Einxhel Shkira reagon rreth aludimeve për një shtatzani të mundshme!
OKB: Gati të hetojmë ngjarjen mbi vrasjen e të burgosurve ukrainas të luftës
Përplasjet Rama-Meta, VOA: Dosjet e Sigurimit, një histori e pandriçuar asnjëherë në Shqipëri!
Meta ish sigurims? Blushi i ashpër me Ramën: Kush është spiuni N.L, boll u fshehe pas fustanit të grave
Arnold Schwarzenegger feston sot 75-vjetorin!
SHBA, të shkosh nga një shtet në tjetrin për abort
Përmbytjet në Kentaki, kërkimet për viktima mund të zgjasin me javë
“Vera është gjithashtu e jona”, Top Albania Radio ka një mesazh për ju!
2 viktima nga COVID-19 në 24 orë, mbi 8 mijë rastet aktive në të gjithë vendin
Teksa Jennifer Lopez shijon muajin e mjaltit, ish-i i saj Marc Anthony shihet me familjen e famshme!
Këtë herë pa Ben Affleck, Jennifer Lopez duket si një zanë me këtë look!
Flakët “pushtojnë” Dropullin, tashmë futen në zonat e banuara
Pas incidentit gjatë koncertit të saj, Dua Lipa ngjitet përsëri në skenë!
Asfiksohet nga tymi një banor në Dropull, dërgohet në gjendje të rëndë në spital
Si nuk na zhgënjen kurrë! Lady Gaga mahnit fansat me këtë performancë…
Ish presidenti i tha ‘pula e Kuvendit’, Rama i del në mbrojtje Nikollës: Meta i hakërrehet në vend që të mbështesë kërkesën e Autoritetit
Emeli Sande shprehet me fjalët më të ëmbla për romancën e saj me Yoana Karemova!
Meta i përgjigjet Ramës: Ju përshëndes me karikaturistin e preferuar të Sigurimit, Edi apo Edvin
Jennifer Garner jep mesazhin fuqiplotë dhe promovon bukurinë natyrale!
Ilir Meta spiun? Reagon për herë të parë Rama: Nuk e kam parë dosjen, për dreq djalli fshihet në iniciale, por tërbimi karakteristik nuk flet në favor të tij!
Beatrix Ramosaj së shpejti me një surprizë për fansat e saj!
Irani arreston një shtetas suedez për akuza spiunazhi
Në veri të Kosovës, shfaqen mesazhe kundër vendimit për targat dhe dokumentet
Sot Dita Ndërkombëtare e Miqësisë, gëzuar për miqtë e vërtetë!
“Të gjithë trupat janë trupa plazhi”: Ministria e Barazisë e Spanjës nis fushatën verore!
Këtë nuk e prisnim… Fifi me një projekt me skena +18?
‘Rrëzohet’ padia që akuzonte Bob Dylan për abuzim seksual ndaj një vajze 12 vjeçe!
Sulmi kibernetik, operacion mirëmbajtjeje nga AKSHI!