08/2022

Njihuni me horoskopin për ditën e sotme!
“Bëri serial me historinë time”/Narkotrafikantja Sandra Avila Beltran padit Netflix!
Bëri shaka me shkollat fetare, ‘vendoset fati’ i këngëtares së njohur turke!
Gruaja nga Zelanda e Re zgjohet e paralizuar pasi kishte konsumuar midhje të mbledhura në plazh!
Kylian Mbappe në një lidhje me modelen transgjinore?!
Për pak bëhej baba, vritet në koncert reperi i njohur britanik, Takayo Nembhard!
E papritur, shuhet në moshën 32-vjeçare fituesja e ‘Palmës së Artë’ në Kanë, Charlbi Dean!
Zbulohet arsyeja pse Michael Jackson përdorte 19 identitete të rreme!
Ju prezantojmë me njeriun që qëndroi 17 vite pa folur!
Keni pyetur ndonjëherë veten se sa herë duhet të hidhni parfum?! Kjo është guida që ju nevojitet!
Kush tha që pantallonat e shkurtra sportive vishen vetëm në palestër, e ka gabim! Ja disa sugjerime ku mund t’i vishni ato…
Joshja e qëndrueshme e bluzës së bardhë dhe aq seksi…
Einxhel Shkira shprehet e revoltuar ndaj komentit të ndjekësit në foton e saj të fundit!
Morena Taraku këshillon të gjitha vajzat se si duhet të ecin në rrugë!
Zbuloni 7 burrat e veshur më bukur për muajin gusht!
Ja se si duket Elita Rudi kur shkon në palestër!
Einxhel Shkira pozon përsëri me barkun e rrumbullakosur!
Loredana poston foton e ëmbël të vajzës së saj, Hana!
Trendi i perlave në look-un e burrave ka ardhur për të qëndruar!
Mbretëria e Bashkuar këtë javë kryesohet nga këto ‘top 5’ këngë!
Yll Limani na tregon se cilët nga miqtë e tij e vizituan në pushime!
A mund të kombinoni orën me atletet?! Përgjigjja është ‘po’ dhe mënyrën se si mund ta zbuloni këtu!
Khloe Kardashian flet për tradhtinë e Tristan Thompson: “Ishte tepër e vështirë…”
Harry Styles njofton datat e “Love On Tour” për vitin 2023!
Njëra më e bukur se tjetra! Serena Williams dhe vogëlushja Olympia zgjedhin veshje të njejta dhe na lënë pa fjalë!
Ermal Fejzullahu dhe bashkëshorja e tij, Ariana postojnë foto së bashku nga pushimet!
Sa të dashuruar! Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz ndajnë puthjen e ëmbël me ndjekësit!
“Nuk toleroj as budallain as më të pasurin në planet…”/Kush e ka acaruar Fedez-in?
Ju njohim me bimën më të ‘guximshme’ që ekziston!
‘Varësia’ nga gazi rus, strategjia e re e Danimarkës dhe Gjermanisë!
Dënohet me burgim të përjetshëm nëna vegane, djali i saj ndërroi jetë nga kequshqyerja!
Ka fjetur me 700 burra dhe ende nuk është e ‘ngopur’, ylli i televizionit australian rrëfen varësinë ndaj seksit!
Blerina Shehu
Virale në rrjet, publikohen pamjet se si mund të duket iPhone 14!
Bashkimi Europian, veprime urgjente për të kontrolluar çmimet e energjisë elektrike!
Mëngjes, drekë apo darkë?! Koha e duhur për të udhëtuar me avion sipas ekspertëve!
Si dukej logoja e Netflix 25 vjet më parë…
Një fabrikë e baterive në SHBA, Honda dhe LG Energy ‘bashkojnë forcat’!
I kërkohet të prezantojë ‘Oscars 2023’, mos e humbni përgjigjen e Chris Rock!