10/2022

Një murgeshë seksi si Oriola Marashi!
Era Istrefi kopjon Paris Hilton?
Një person shumë i veçantë arriti që të surprizojë Romeo Veshajn në xhirime!
Enxhel Shkirës nuk i del e keqja me ndjekësit!
Shakira është shumë e mërzitur me Pique sepse ai nuk e ka vizituar dhe as nuk e ka pyetur për babanë e saj!
Për fansat e tij ai bën gjithçka/Johnny Depp ripërsërit rolin e tij si Jack Sparrow për Halloween!
Bora Zemani surprizohet me dhuratën e veçantë të fansave për të dhe Donaldin!
Tashmë bisedat online përfunduan, Elgit Doda gati për të na treguar të gjithë historinë!
“Çfarë do të ndodhi në këtë vend…”, Sarah Berisha tregon shqetësimin që ka në Tiranë!
Jo më dilema, Milani zyrtarizon zgjatjen e kontratës së trajnerit!
Koloreto dhe Blerina komentojnë ngjarjet e javës dhe zbulojnë kuriozitete që nuk i dinit!
Irani shpall gjykime publike për rreth 1 mijë persona!
Negociatat me Berishën, zbardhen gjashtë propozimet e Gazment Bardhit!
Elgit Doda ‘thumbon’ personazhet e njohur që u maskuan për Halloween?
Lajmet më të bujshme të javës dhe jo vetëm në “SNËH”!
“Kthetrat e Shqiponjës” sjell në Tiranë yllin e kinematografisë italiane, Manuela Arcuri!
Si do të shkojë ky episod i ‘Dancing With the Stars’? Yjet të ndarë në grupe…
Kriza energjetike, Maqedonia e Veriut gjen zgjidhje përmes Bullgarisë!
Eurostat: Shqipëria, e dyta në rajon për çmimin e energjisë, më i shtrenjti Mali i Zi!
Pezullimi i miliona llogarive dhe bllokimi i aplikacionit, vjen reagimi nga vetë Instagram!
Këngën e rradhës të Semi Jaupaj do ta zgjedhin ndjekësit e saj!
Ukraina kërkesë FIFA-s: Të ndalohet Irani nga Kupa e Botës!
Energjia po ‘vret” biznesin, faturat e “kripura” mbyllin kompani dhe shtrenjtojnë çmimet
Antonela Berisha kopjon motrat Istrefi?
Presidenti Recep Tayyip Erdogan ka një falenderim të madh për suksesin e makinës së parë turke, TOGG!
Ish këshilltari i Metës Shemsi Prençi kandidon për Kamzën në primaret e PD-së
Për herë të parë që nga Lufta e Dytë Botërore, Putin angazhon në luftë ‘Shtrigat e Natës’!
Olaf Scholz: BE-ja po shqyrton sanksione të reja ndaj Iranit
Nis gjyqi ndaj Trump për mashtrim, kompania e tij akuzohet për fshehje të taksave!
Mobilizimi i pjesshëm në Rusi, përfundon procesi i rekrutimit!
“E mirë si nana…”, ja sa shumë ngjason Kida me mamanë e saj!
Situata hidrike jo e mirë, qeveria vendos pas një jave për fashën hidrike mbi 800 kwh!
Rregulli i ri i Elon Musk: “Tani kush dëshiron të jetë ‘i verifikuar’ në Twitter duhet të paguajë!”
Primaret, ish kryebashkiaku i Kavajës Isa Sakja shpall kandidaturën për Bashkinë e Kavajës: Më frymëzuan qytetarët
Gjykata e Lartë amerikane nuk pranon të shqyrtojë argumentet e Turqisë për të rrëzuar dy padi
Irani konfiskon një cisternë “me karburante të kontrabanduara”
“Malet” e Yll Limanit arrijnë miliona klikime pak ditë pas publikimit!
Do të mbetet ‘trokë’? Kanye West po përballet me probleme shumë të rënda financiare brenda një kohe shumë të shkurtër!
Tashmë pushimet për të kanë mbaruar, Loredana rikthehet së shpejti!