12/2022

Dita e fundit e 2022 kthen sytë nga të gjitha ngjarjet më kulminante të vitit!
Dita e fundit e 2022 kthen sytë nga të gjitha ngjarjet më kulminante të vitit!
Njihuni me ‘gafaxhinjtë’ më të mëdhenj të Top Albania Radio!
Maratonës së 100 këngëve më të mira të vitit i erdhi fundi, ja kush kryeson listën!
Ju prezantojmë me Top 50 këngët e huaja më të dëgjuara për këtë vit!
Urimi i këngëtarit Young Zerka për Vitin e Ri 2023!
Lore jep urimin e saj për të gjithë dëgjuesit e Top Albania Radio-s!
Lore jep urimin e saj për të gjithë dëgjuesit e Top Albania Radio-s!
Ekskluzivisht për TAR, Ronela Hajati komenton këngën që do të na përfaqësojë në Eurovision 2023: “Kam një këshillë…”!
Një urim i përzemërt për Vitin e ri 2023 nga West Side Family!
Urimi i këngëtarit Young Zerka për Vitin e Ri 2023!
Një urim i përzemërt për Vitin e ri 2023 nga West Side Family!
Stafi i TAR jep urimet më të dashura për dëgjuesit besnikë!
Lei Kraja zbulon në TAR planet e saj për Vitin e Ri 2023!
Urimi i producentit të njohur Alban Chela për Vitin e Ri ekskluzivisht për TAR!
Urimi i producentit të njohur Alban Chela për Vitin e Ri ekskluzivisht për TAR!
Urimi i Donald Veshaj për dëgjuesit e Top Albania Radio-s!
Urimi i Donald Veshaj për dëgjuesit e Top Albania Radio-s!
Ekskluzivisht për TAR, Semi Jaupaj uron të gjithë publikun për vitin 2023!
Urimi i Genta Popës për Vitin e Ri 2023 me fjalët më të veçanta për TAR!
Urimi i Genta Popës për Vitin e Ri 2023 me fjalët më të veçanta për TAR!
Urimi special nga Besa Kokëdhima për Top Albania Radio!
Departamenti informativ i Top Albania Radio-s ka një urim për të gjithë dëgjuesit e dashur në radio!
Urimi special nga Besa Kokëdhima për Top Albania Radio!
Në prag të 2023, ky është mesazhi që Killua ka për të gjithë ne! Vath në vesh!
Urimi i Devis Muka për TAR, “Me halle pa halle, kalofshi një Vit të Ri të paparë fare…”
Dhe pak orë na ndajnë nga viti 2023 dhe ky është mesazhi që Killua ka për të gjithë ne! Vath në vesh!
Ekskluzivisht për TAR, Semi Jaupaj uron të gjithë publikun për vitin 2023!
Nilsa Hysi tregon për TAR se si e kalon mbrëmjen e Vitit të Ri!
Urimi i Devis Muka për TAR, “Me halle pa halle, kalofshi një Vit të Ri të paparë fare…”
Stafi i TAR jep urimet më të përzemërta, por dhe plot humor…
Këngëtarja Nilsa Hysi tregon për TAR se si e kalon mbrëmjen e Vitit të Ri!
Neda Balluku jep urimin e saj të fundvitit për të gjithë shqiptarët!
Neda Balluku jep urimin e saj të fundvitit për të gjithë shqiptarët!
“Nga ajo ditë, ëndrra ime u bë realitet”/ Flori Mumajesi rrëfen takimin e parë me Dritan Hoxhën!
Anila Hoxha i uron festat e fundvitit të gjithë shqiptarëve nga Top Albania Radio!
Anila Hoxha i uron festat e fundvitit të gjithë shqiptarëve nga Top Albania Radio!
Urime speciale nga spikerat e TAR!
Flori Mumajesi në urimin e tij për TAR: “Bëra një akt agresiv, mbyta me duart e mia krijesat e mia!”